Spotkanie Wisły Płock z Zawiszą Bydgoszcz z Zawiszą Bydgoszcz w zakładach bukmacherskich

Trzydziestą drugą kolejkę polskiej Pierwszej Ligi rozpocznie arcyciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy Wisłą Płock a Zawiszą Bydgoszcz. Jak prezentuje się ta rywalizacja, jeśli chodzi więc o aspekt zakładów bukmacherskich?

Pojedynek ten rozpocznie się o godzinie 18:00. Nafciarze z Płocka są o krok od awansu do piłkarskiej Ekstraklasy. Na trzy kolejki przed końcem Pierwszej Ligi Wisła Płock ma siedem punktów przewagi nad drugą drużyną w tabeli, którym jest właśnie Zawisza, a to oznacza, że do pewnego już awansu wystarczy im nawet remis. Wygrana Zawiszy przedłuży nadzieje drużyny z Bydgoszczy na wyprzedzenie rywala, ale bądźmy szczerzy, i tak pozostaną one nikłe. Jednak oczywiście nie będzie tu mowy o jakiejś kalkulacji. Dla Wisły Płock będzie się liczyło dziś tylko zwycięstwo! A, że dla Zawiszy również, to mamy nadzieję, że będziemy tutaj świadkami naprawdę dobrego piłkarskiego meczu, godnego szlagieru I Ligi, na jaki awizowane jest to spotkanie! A Wy jaki macie pomysł na tę rywalizację? Jakie zdarzenia z tego meczu znalazły się na Waszym kuponie bukmacherskim na piątek? Spotkanie Wisły Płock z Zawiszą Bydgoszcz będzie transmitowane w Polsacie Sport!

zwycięstwo Wisły Płock: 2,05______remis: 3,25______zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 3,40

Typujemy rozgrywki Pierwszej Ligi polskiej wspólnie z Totolotkiem S.A.! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę na wszystkie spotkania w ramach trzydziestej drugiej kolejki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *