Sobotnie mecze towarzyskie w zakładach bukmacherskich

W sobotę czekają nas kolejne mecze reprezentacji przygotowujących się do piłkarskich Mistrzostw Europy 2016, ale nie tylko. Postanowiliśmy wybrać dla Państwa dwa, naszym zdaniem najciekawsze, i opisać je w naszej zapowiedzi bukmacherskiej! Zapraszamy więc do interesującej lektury!

Pierwszym spotkaniem, który wzięliśmy na swój warsztat, będzie pojedynek Szwajcarii z Belgią. Jego początek zaplanowano na godzinę 16:15. Jest to najciekawszy mecz dzisiejszego dnia. Czeka nas więc tutaj pojedynek dwóch reprezentacji, które wcale nie są bez szans na sukces w Euro 2016! Belgowie doczekali się naprawdę świetnego zespołu, są wymieniani jako jedni z faworytów do zwycięstwa w całych Mistrzostwach Europy. Szwajcarzy również nie mają złego składu, ale nie ulega wątpliwości, że ustępują jednak nieco swoim przeciwnikom. Czy będzie to widać dziś na boisku, i Belgii uda się pokonać Szwajcarię? Łatwo nie będzie. Czeka nas tutaj na pewno spotkanie walki, o wyniku którego może zadecydować jedna bramka. Chociaż z drugiej strony zarówno jedni i drudzy mogą umówić się na oszczędzanie, i nieforsowanie tempa. I tylko oby obyło się bez kontuzji, bo przecież to najważniejsze przed startem Euro!

zwycięstwo Szwajcarii: 2,90____________remis: 3,05____________zwycięstwo Belgii: 2,35

Już wieczorem, o godzinie 23:00 zapraszamy na mecz: Meksyk – Paragwaj. Dla jednych i drugich będzie to doskonałe przetarcie, ale oczywiście nie przed Euro, tylko przed Copa America, które rozpocznie sie już niebawem. Paragwajczycy przeżywają w ostatnich latach spory kryzys. To już na pewno nie ta sama reprezentacja, która docierała do finału czempionatu Ameryki Południowej (chociaż już teraz możemy chyba śmiało powiedzieć, że obu Ameryk). W chwili obecnej dla Paragwaju sukcesem będzie wyjście z grupy. Meksyk również z pewnością powalczy o awans do ćwierćfinału, i wcale nie będzie z tym bez szans, a już na pewno będzie je miał większe niż Paragwaj. Zdaniem bukmacherów, Aztekowie mają również większe szanse na pokonanie dzisiaj wieczorem Paragwaju, niż na to, że sami zejdą boiska jako pokonani. Czy podobnego zdania są typerzy Totolotka? A może wietrzą niespodziankę, i zdecydują jednak obstawić wygraną reprezentacji gości?

zwycięstwo Meksyku: 1,95___________remis: 3,15___________zwycięstwo Paragwaju: 3,80

Typujemy sobotnie spotkania towarzyskie reprezentacji wspólnie z Totolotkiem S.A.. Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę spotkań na ten dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *