Sobotnie mecze Pierwszej Ligi w Totolotku

Dzisiaj w Pierwszej Lidze piłkarskiej zostaną rozegrane cztery spotkania. Jak prezentują się one wszystkie, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

I tak w pierwszym sobotnim meczu Pierwszej Ligi zmierzą się ze sobą Stomil Olsztyn i GKS Katowice. Rozpocznie się on o godzinie 15:30. Obydwa zespoły przez jakiś czas były nawet jedynymi z faworytów do awansu do Ekstraklasy. Długi sezon trochę zweryfikował te aspiracje, ale zajmują one dość bezpieczne pozycje w górnej połowie tabeli Pierwszej Ligi. Dla której z nich dzisiejsze spotkanie będzie ugruntowaniem ich dobrej postawy? Według  serwisów bukmacherskich, większe szanse na wygraną mają goście z Katowic. Przypomnijmy jednak, że Gieksa była już faworytem wielu innych spotkań, w których pogubiła jednak punkty. Czy tak samo będzie i dziś? Jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się umieścić na swych kuponach bukmacherskich na sobotę?

zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 3,00______remis: 3,00______zwycięstwo GKS-u Katowice: 2,35

Teraz już godzina 17:00, i pojedynek GKS-u Bełchatów z Miedzą Legnica. Jedni i drudzy powinni zajmować o wiele wyższe miejsce w tabeli Pierwszej Ligi, i bić się nawet o Ekstraklasę. Tymczasem zarówno GKS Bełchatów, jak i Miedź Legnica przez cały czas muszą drżeć o utrzymanie. Od strefy spadkowej dzielą ich odpowiednio- dwa (Bełchatów), i trzy punkty. Jest to więc pojedynek o w miarę spokojną przyszłość. Zespół któremu uda się dziś zwyciężyć, przynamniej na chwilę oddali od siebie widmo spadku. Będzie nim GKS, czy Miedź? Bukmacherzy upatrują więcej szans przy zespole gości. Czy rzeczywiście tak będzie, i do strefy spadkowej przybliżą się  Bełchatowianie?

zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 3,00_____remis: 2,95_____zwycięstwo Miedzi Legnica: 2,45

O godzinie 18:00 początek kolejnego meczu I Ligi: Olimpia Grudziądz – MKS Kluczbork. Jest to jedno z kluczowych spotkań w kontekście utrzymania się w I Lidze. Zarówno jeden jak i drugi zespół znajdują się dolnej części tabeli, niemal na samym jej dnie, dlatego zwycięstwo jest tak ważne. O wiele lepszą dyspozycję prezentuje ostatnio zespół Olimpii, i to on zdaniem bukmacherów będzie zdecydowanym faworytem do wygrania tego meczu. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy, będzie w tym meczu naprawdę sporą niespodzianką. Czy według naszych typerów, taka ma szansę się dziś wydarzyć? MKS na pewno nie zrezygnuje z ugrania dobrego rezultatu, tylko czy będzie w stanie go osiągnąć?

zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 1,55_____remis: 3,70_____zwycięstwo MKS Kluczbork: 5,50

I jeszcze godzina 19:10, i starcie Sandecji Nowy Sącz z Pogonią Siedlce. Zwycięzca zgarnia wszystko, czyli w tym przypadku już na pewno utrzyma się w Pierwszej Lidze. Odrobinę wyżej w tabeli jest zespół Sandecji, poza tym rozgrywa to spotkanie u siebie. Dlatego zdaniem serwisów bukmacherskich, to właśnie gospodarze są faworytem do wygranej. Czy rzeczywiście tak będzie? A może to goście z Siedlec pokuszą się o sprawienie niespodzianki, i wygrają lub chociaż zremisują ten pojedynek?

zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 1,80_____remis: 3,30_____zwycięstwo Pogoni Siedlce: 4,20

Typujemy rozgrywki Pierwszej Ligi polskiej wspólnie z Totolotkiem. Nasza pełna oferta kursowa na te rozgrywki czeka już na Was w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *