Poniedziałkowe mecze towarzyskie z Totolotkiem!

W poniedziałek będziemy mieli okazję typować koleje towarzyskie spotkania reprezentacji. Jak prezentują się one, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Najpierw czeka nas więc pojedynek Szwecji ze Słowenią. Rozpocznie się ono o godzinie 19:00. Jednym z przeciwników reprezentacji Szwecji przed Mistrzostwami Europy będzie właśnie Słowenia. W tym spotkaniu na pewno będzie można przećwiczyć kilka wariantów taktycznych, którymi Zlatan i spółka będą chcieli zaskoczyć swoich rywali już podczas turnieju o mistrzostwo Europy. Czy im się to uda, i czy domowe spotkanie ze Słowenią zakończy się zwycięstwem Szwecji? Trzy Korony nie odegrają raczej poważniejszej roli na Euro, ale z całą pewnością nie jest to słaba reprezentacja, co postara się udowodnić w dzisiejszym domowym pojedynku ze Słowenią. Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowaliście się włączyć do swojego kuponu bukmacherskiego na poniedziałek?

zwycięstwo Szwecji: 1,65____________remis: 3,40____________zwycięstwo Słowenii: 5,25

Teraz już godzina 21:00, i mecz: Francja – Kamerun. Formę podopiecznych trenera Didiera Deschampsa przed Euro 2016 sprawdzi reprezentacja Kamerunu. Selekcjoner gości zapowiada jednak, że jego piłkarze nie zamierzają dać taryfy ulgowej znacznie bardziej utytułowanym Francuzom. Czy Kamerun jest stanie sprawić niespodziankę? Raczej wątpliwe, gdyż Francja to jeden ze ścisłych faworytów w walce o końcowy triumf w Euro 2016. A Kamerun? Wydaje się, że czasy świetności tej reprezentacji już przeminęły. W chwili obecnej to co najwyżej typowy średniak na kontynencie afrykańskim, z kilkoma wybijającymi się postaciami. Nikt nie daje im większych szans w rywalizacji z Francuzami. A Wy?

zwycięstwo Francji: 1,20___________remis: 5,25___________zwycięstwo Kamerunu: 12,00

Zapraszamy do wspólnego typowania poniedziałkowych spotkań piłkarskich wspólnie z Totolotkiem. Pełna oferta na nie czeka już na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *