Polska Ekstraklasa w zakładach bukmacherskich

Zapraszamy do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich polskiej Ekstraklasy piłkarskiej! Dziś zostaną rozegrane dwa mecze grupy spadkowej. Oto komu więc przyjdzie się w nich zmierzyć, i co na ten temat będą nam mieli do powiedzenia eksperci Totolotka!

Piątkowe granie w Ekstraklasie rozpoczynamy więc meczem Podbeskidzia Bielsko-Biała z Koroną Kielce. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:00. Górale mocno zawodzą w grupie spadkowej. Byli o krok od gry w grupie mistrzowskiej, przez moment nawet się w niej znajdowali, by zostać z niej wykluczeni proceduralne, i po tym fakcie strasznie uszło z nich powietrze. Zamiast Potwierdzić swoją dobrą grę, są na razie dostarczycielami punktów dla innych, i jako jedyni mają na swoim koncie cztery porażki. Podbeskidzie stało się najpoważniejszym kandydatem do spadku do I Ligi. Natomiast Korona jest bez ani jednej przegranej. Zespół konsekwentnie zbiera punkty, i stał się chyba trochę nieoczekiwanie najpoważniejszym rywalem Wisły w walce o pierwsze miejsce w grupie spadkowej. Czy więc któraś w tych pass jednego lub drugiego zespołu zostanie dzisiaj zatrzymana? Gospodarze bardzo wierzą w zwycięstwo. Starcie Podbeskidzia z Koroną będzie można zobaczyć na żywo w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,30__remis: 3,30__zwycięstwo Korony Kielce: 3,05

Teraz już Kraków, i spotkanie Wisły z Jagiellonią Białystok. Biała Gwiazda jest wciąż jest liderem grupy spadkowej, jednak w poprzedniej kolejce przegrała w Kielcach dwa do trzech, i tak naprawdę wciąż nie jest pewna utrzymania w Ekstraklasie. W starciu z Koroną, po raz pierwszy, od kiedy trenerem Wisły jest Dariusz Wdowczyk, zespół dał sobie wbić aż trzy bramki, i przegrał w ogóle mecz. Czy w starciu z Jagą Wisła zgarnie 3 punkty? W obecnym sezonie Jagiellonia kojarzy się Wiślakom raczej pozytywnie. Przegrali z nią co prawda spotkanie wyjazdowe, ale bardzo nieznacznie, a kilka tygodni wcześniej rozgromili ją w Krakowie, w stosunku aż pięć do jednego. Czy dziś będzie podobnie, i trener Wdowczyk pokaże znów Probierzowi miejsce w szeregu? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek meczu Wisły z Jagiellonią o godzinie 20:30. Transmisja na żywo z tego meczu w Canal+ Sport.

zwycięstwo Wisły Kraków: 1,85_____remis: 3,50_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 4,35

Typujemy wyniki spotkań polskiej Ekstraklasy wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta na wszystkie mecze trzydziestej piątej kolejki czeka już na Was w tym miejscu!

Komentarzy (21)

  1. Dariusz

    Wisła – Jagiellonia typ gość/+1,5 kurs 5,50

    Osłabiona Wisła nie rady podbudowanej ostatnim zwycięstem Jagiellonii. Nie wydaje mi się, żebyśmy oglądali tutaj tylko jedną bramkę. To niemożliwe przy tych drużynach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *