Piłkarski piątek w Pierwszej Lidze

W piątek odpoczywają najsilniejsze ligi Starego Kontynentu, ale gra za to Pierwsza polska Liga. Jakie spotkania w niej zostaną rozegrane w piątek, i jak prezentują się one jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

W piątek w I lidze czekają nas więc trzy mecze. W pierwszym z nich Chrobry Głogów zmierzy się z Wigrami Suwałki. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 18:30. Gospodarze prezentują się naprawdę bardzo dobrze. Chyba nikt nie spodziewał się ich obecności w czubie tabeli Pierwszej Ligi. Nie mają już co prawda szans na awans do Ekstraklasy, gdyż strata punktowa do Arki Gdynia i Wisły Płock wdaje się zbyt wysoka, ale kolejne zwycięstwo zawsze bardzo miło jest osiągnąć. Czy więc Chrobremu Głogów uda się pokonać ligowego średniaka, jakim są Wigry Suwałki? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Goście mają serię aż sześciu spotkań bez porażki, ale wydaje się, że nie powinni stanowić większej przeszkody dla Chrobrego. Czy rzeczywiście tak będzie?

zwycięstwo Chrobrego Głogów: 2,10_____remis: 3,15_____zwycięstwo Wigier Suwałki: 3,40

Teraz już Bytów, i spotkanie Bytovii z Zagłębiem Sosnowiec. Zapowiada się mecz przeciętności z jeszcze większą przeciętnością. Zagłębie było rewelacja rundy jesiennej Pierwszej Ligi. W wiosennej jednak mocno spuściło z tonu, i dość szybko pożegnało się z marzeniami o awansie do Ekstraklasy. Bytowia również nie zachwyca swoją grą, szczególnie meczami u siebie, gdzie mają dwie porażki z rzędu, a ogólnie już cztery spotkania bez zwycięstwa. Naszym zdaniem czeka nas tutaj zupełnie przeciętne widowisko. Takie na remis, może nawet bezbramkowy. A jakiego zdania są nas typerzy? Jakie zdarzenia z tego spotkania zdecydowali się umieścić na swych kuponach bukmacherskich na piątek? Pojedynek w Bytowie rozpocznie się o godzinie 19:45.

zwycięstwo Bytovii Bytów: 2,20_____remis: 3,15_____zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 3,15

Natomiast już w Katowicach, o godzinie 20:30 czeka nas rywalizacja tamtejszego Rozwoju z Arką Gdynia. Mecz ten będzie transmitowany w Polsacie Sport. Arka w drodze do Ekstraklasy? Wygląda na to, że Gdynianom wreszcie udał się sezon. Po kilku latach bardzo przeciętnej gry, kiedy to nawet zaglądało im w oczy widmo spadku do Drugiej Ligi, w Arce nastąpił przełom. W zespole występuje sporo piłkarskiej weteranów, ale z powodzeniem prowadzą oni gości do awansu. Arka idzie łeb w łeb punktowo z Wisłą Płock. Jest o krok od awansu do Ekstraklasy, którą mógłby jej odebrać teraz już tylko prawdziwy kataklizm. Czy więc w meczu z Rozwojem Katowice, Gdyński klub jeszcze bardziej przybliży się do upragnionego awansu?

zwycięstwo Rozwoju Katowice: 4,20______remis: 3,40______zwycięstwo Arki Gdynia: 1,80

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania Pierwszej Ligi polskiej. Naszą pełną ofertę kursową na te rozgrywki już teraz można zobaczyć po kliknięciu tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *