Piłkarska niedziela z Totolotkiem, co typować?

Jeśli chodzi o niedzielne spotkania piłkarskie w Europie, na pierwszy ogień z całą pewnością wysuwa się pojedynek Manchesteru City z Arsenalem. A co jeszcze ciekawego czeka nas w ten dzień, i co do powiedzenia na ten temat mają nam eksperci Totolotka?

Hitem niedzielnych spotkań w ligach europejskich jest niewątpliwie mecz Manchesteru City z Arsenalem Londyn. Mistrza Anglii znamy już od jakiegoś czasu, jednak w dalszym ciągu nie wiemy jak będzie wyglądać pierwsza czwórka Premier League na koniec sezonu. Przez cały czas walczą nią o Manchester City i Arsenal. Właśnie ich bezpośrednie wyłoni najpewniej trzecią i czwartą drużynę ligi angielskiej. Będzie to półfinalista tego sezonu Champions League, czy może Kanonierzy, który w przypadku porażki, zajmą tak znienawidzone przez siebie czwarte miejsce, będące przedmiotem tak wielu kpin i żartów kibiców na całym świecie? Mecz Manchesteru City z Arsenalem rozpocznie się o godzinie 17:00. Będzie go można zobaczyć w Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Manchesteru City: 2,35____remis: 3,40____zwycięstwo Arsenalu Londyn: 2,75

Również o godzinie 17:00 rozpocznie się pojedynek w hiszpańskiej Primera Divsion, w którym zmierzą się ze sobą Sevilla z Granadą. Liga hiszpańska jest bardzo specyficzna. Specyficzna do tego stopnia, że wiadomym jest, że jeśli jedna drużyna potrzebuje punktów do utrzymania się, do druga po prostu je jej oddaje. Taki nieformalny, i nie do końca uczciwy układ… Jednak nikt nikogo nie złapał za rękę, więc oficjalnie wszystko jest w porządku. Zdaniem bukmacherów taka sytuacja będzie miała miejsce właśnie w meczu Sevilli z Granadą. Goście potrzebują punktów, by utrzymać się w lidze. Natomiast Sevilla nie walczy już w zasadzie o nic. W normalnym układzie, o wiele niższy kurs przyznalibyśmy na zwycięstwo Andaluzyjczyków, ale w tej sytuacji… A może nie mamy racji, wszystko będzie ok., wygra Sevilla,i na tym meczu będzie można zarobić naprawdę sporo? Oceńcie sami!

zwycięstwo Sevilli: 2,90_____________remis: 3,60_____________zwycięstwo Granady: 2,20

Interesująco zapowiada się również mecz włoskiej Serie A: Fiorentina – Palermo. Dlaczego właśnie on? Jest co najmniej kilka powodów! Fiołki walczą o zachowanie piątej pozycji w lidze, na którą mocno naciska Milan. Palermo natomiast jeszcze bardziej ostro bije się o zachowanie swojego bytu w Serie A. Goście byli już niemal skreśleni, ale w ostatnim czasie dokonali znacznej poprawy swej gry. Udało im się zdobyć siedem punktów w trzech ostatnich meczach, i chociaż nadal są w strefie spadkowej, to na dwie kolejki przed końcem sezonu mają naprawdę realną szansę na utrzymanie się. By jednak tak się stało, koniecznie trzeba zapunktować dziś z Fiorentiną. Czy mają na to szansę? Gospodarze nie potrafią wygrać już od trzech spotkań, zdobyli w nich tylko jeden punkt. Czy przełamią się w dzisiejszym starciu z Palermo? Rozpocznie się ono o godzinie 15:00

zwycięstwo Fiorentiny: 1,90___________remis: 3,55___________zwycięstwo Palermo: 3,65

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań w piłkarskich ligach europejskich! Kliknijcie w tym miejscu, i sprawdźcie mnogość naszej oferty na każde z niedzielnych spotkań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *