Pierwsza Liga z Totolotkiem

W środę gra nie tylko polska Ekstraklasa także i Pierwsza Liga! Wszystkie spotkania trzydziestej kolejki, które zostaną rozegrane dzisiaj, prezentują się naprawdę bardzo ciekawie. Kto więc z kim zagra, i co na temat tych wszystkich spotkaniach będą nam mieli do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek.pl?

I tak w Pierwszej Lidze będziemy mieli przyjemność typować dziś więc sześć pojedynków. Było by ich więcej, bo aż siedem, przypomnijmy jednak, że drużyna Dolcanu Ząbki została wycofana z rozgrywek, i teraz  w spotkaniach z ich udziałem, ich przeciwnikom przyznawane są oczywiście walkowery. Nie mniej i bez tego powinno być ciekawie, i interesująco. Mamy nadzieję, że także i pod względem zakładów bukmacherskich. Przedstawiamy je wszystkie poniżej, wraz z godziną rozpoczęcia każdego z nich, i z kursami na poszczególne możliwe w nich rezultaty, jakie można znaleźć w Totolotku.  W środowe późne popołudnie i wieczór w polskiej Pierwszej Lidze zmierzą się więc ze sobą:

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz (godzina 18:00)

zwycięstwo Miedzi Legnica: 1,95_____remis: 3,25_____zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 3,80

Zawisza Bydgoszcz – Chrobry Głogów (18:00)

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 1,80___remis: 3,35___zwycięstwo Chrobrego Głogów: 4,25

Wigry Suwałki – GKS Bełchatów (19:00)

zwycięstwo Wigier Suwałki: 2,05_____remis: 3,10_____zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 3,65

MKS Kluczbork – Rozwój Katowice (19:00)

zwycięstwo MKS-u Kluczbork: 2,45____remis: 3,15____zwycięstwo Rozwoju Katowice: 2,75

GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice (19:00)

zwycięstwo GKS-u Katowice: 2,10___remis: 3,15___zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 3,40

Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz (20:30)

zwycięstwo Pogoni Siedlce: 3,40_____remis: 3,15_____zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,10

I tak najciekawiej powinno być w spotkaniu trzeciego w tabeli Zawiszy Bydgoszcz z czwartym Chrobrym Głogów. Zarówno jeden jak i drugi zespół ma jeszcze matematyczne szanse na awans do Ekstraklasy, no ale właśnie… Są one już tylko czysto hipotetyczne. Nie mniej warto rozegrać dobre spotkanie, i zgarnąć trzy punkty za zwycięstwo. Przypomnijmy, że w tej kolejce pauzuje akurat Wisła Płock, więc Zawisza w razie ewentualnego zwycięstwa zbliży się do Nafciarzy na trzy punkty. Z innych spotkań, ciekawie zapowiada się pojedynek Miedzi Legnica z Sandecją Nowy Sącz, oraz GKS-u Katowice z Chojniczanką. Warto też nadmienić, że mecz Pogoni Siedlce z Olimpią Grudziądz będzie transmitowany na żywo w Polsacie Sport.

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej Pierwszej Ligi. Nasza pełna oferta na spotkania, które zostaną dziś rozegrane, czeka już na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *