Ostatnia kolejka niemieckiej Bundesligi, co typować?

W sobotę na boiskach niemieckiej Bundeslidze zostaną rozegrane wszystkie pojedynki ostatniej kolejki. Zmagania w tej lidze zapowiadają się zdecydowanie najciekawiej, gdyż co prawda mistrza i wicemistrza znamy tu już od dawna, ale nadal nie znamy końcowego układu tabeli, jeśli chodzi o kwalifikacje do europejskich pucharów, przede wszystkim w kwestii spadku. Jakie więc spotkania zostaną rozegrane, i jak prezentują się one wszystkie, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Wszystkie, a to oznacza, że czeka nas dzisiaj aż dziewięć spotkań. Poniżej prezentujemy je wszystkie, jak zwykle wraz z kursami na możliwe w nich rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka S.A. Wszystkie sobotnie pojedynki Bundesligi rozpoczną się więc o godzinie 15:30. Dzisiejszego popołudnia w niemieckiej ekstraklasie zmierzą się więc ze sobą:

Bayern Monachium – Hannover 96

zwycięstwo Bayernu Monachium: 1,07____remis: 9,75____zwycięstwo Hannoveru 96: 23,00

Darmstadt – Borussia Moenchengladbach

zwycięstwo Darmstadt: 3,50___remis: 3,65___zwycięstwo Borussi Moenchengladbach: 1,90

Wolfsburg – Stuttgart

zwycięstwo Wolfsburga: 2,25__________remis: 3,80__________zwycięstwo Stuttgartu: 2,70

Hoffeinheim – Schalke

zwycięstwo Hoffeinheim: 2,90__________remis: 3,70__________zwycięstwo Schalke: 2,15

Borussia Dortmund – Koln

zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,30_________remis: 5,50_________zwycięstwo Koln: 7,50

Augsburg – Hamburg

zwycięstwo Augsburga: 1,95__________remis: 3,55__________zwycięstwo Hamburga: 3,50

Mainz – Hertha Berlin

zwycięstwo Mainz: 2,00___________remis: 3,45___________zwycięstwo Herthy Berlin: 3,40

Bayer Leverkusen – Ingolstadt

zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 1,50_______remis: 4,40_______zwycięstwo Ingolstadt: 5,25

Werder Brema – Eintracht Frankfurt

zwycięstwo Werderu Brema: 1,90____remis: 3,65____zwycięstwo Eintrachtu Frankfurt: 3,55

I tak najciekawiej powinno być w meczu Werderu Brema z Eintrachtem Frankfurt. Obie drużyny będą się biły o zachowanie swojego ligowego bytu. Zwycięzca zgarnia wszystko, a więc utrzymuje się w lidze. Przegrany ląduje w 2 Bundeslidze. Równie ciekawie zapowiada się pojedynek Mainz z Herthą Berlin. Wygrana jednego lub drugiego zespołu może (jednak wcale nie musi) oznaczać udział w kwalifikacjach Champions League, a więc z całą pewnością jest o co grać. Swój ligowy byt, przynamniej do czasu spotkań barażowych może ocalić też jeszcze Stuttgart, warunkiem jest jednak wygrana w wyjazdowym meczu z Wolfsburgiem, co już samo w sobie będzie bardzo trudnym zadaniem, a dodatkowo rozstrzygnięty mecz Werderu z Eintrachtem. Jak więc widzimy, w Bundeslidze może się zdarzyć jeszcze wiele przetasowań, zwłaszcza na dole tabeli. Typujecie rozstrzygnięcia ligi niemieckiej wspólnie z nami w Totolotku?

Pełną ofertę Totolotka S.A. na wszystkie sobotnie spotkania ligi niemieckiej można znaleźć już teraz tutaj! Kliknij, i przekonaj się o tym sam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *