Niedzielne mecze reprezentacji w zakładach bukmacherskich

Niedziela, to kolejny dzień, w którym reprezentacje z Europy przygotowują się do Euro 2016, rozgrywając szereg spotkań towarzyskich. Postanowiliśmy wybrać dla Państwa te naszym zdaniem najciekawsze, i przedstawić je w naszej analizie bukmacherskiej! Zapraszamy!

I tak ciekawie powinno być o godzinie 19:30, podczas meczu Rumunii z Ukrainą. Tym spotkaniem powinni być zainteresowani kibice reprezentacji Polski, oczywiście dlatego, że Ukraina jest w nami w grupie. Według ekspertów bukmacherskich, to właśnie nasi sąsiedzi mają większe szanse na zwycięstwo, ale wcale byśmy się nie zdziwili, jeśli to właśnie Rumunii zdołali by się pokazać dziś z lepszej strony, i to właśnie oni zakończą tę rywalizację zwycięstwem, lub chociaż remisem. Przecież to też bardzo solidna reprezentacja, posiadająca w swych szeregach takich zawodników jak Stancu, Chirikes, czy też Tatatushanu. Czy właśnie tak się stanie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Rumunii: 3,10____________remis: 3,00____________zwycięstwo Ukrainy: 2,25

Teraz już 20:45 i pojedynek Włochów ze Szkocją. Do Mistrzostw Europy przygotowują się tylko Włosi. Szkocja przepadła w eliminacjach w fazie grupowej, gdzie rywalizowała między innymi z Polską. I wszystko było by ok., to znaczy zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa w tym meczu byli by Włosi. Problem jednak w tym, że Italia jest mocno zdziesiątkowana przez kontuzje. Na Euro na pewno nie zagra Marco Veratti, Chielini też jest nie w pełni sił, i w bardzo podobnym tonie można się wypowiadać jeszcze o kilku zawodnikach reprezentacji Włoch. Przypomnijmy też, że Italia od zawsze traktowała spotkania towarzyskie nieco po macoszemu, i bardzo często w nich odpuszczała. Czy więc Szkocja będzie potrafiła wykorzystać chwilową niedyspozycję Włochów, i sprawi tutaj niespodziankę?

zwycięstwo Włochów: 1,65____________remis: 3,35____________zwycięstwo Szkocji: 5,00

Jeszcze później, bo o godzinie 21:45 czeka nas mecz: Portugalia – Norwegia. Z tych dwóch reprezentacji, tylko Portugalia wystąpi w Mistrzostwach Europy, Norwegia straciła na to szansę po spotkaniach barażach z Węgrami. W jakiej formie przed tym ważnym turniejem jest Cristiano Ronaldo, i spółka? Czy Skandynawowie przestraszą się słynnego rywala? Nie powinni, ale prawda jest taka, że każdy inny wynik niż zwycięstwo faworyzowanych Portugalczyków będzie w tym meczu naprawdę ogromną niespodzianką! Czy zdaniem naszych typerów ma prawo taka się zdarzyć? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się uwzględnić na swych kuponach bukmacherskich na niedzielę?

zwycięstwo Portugalii: 1,50___________remis: 3,70___________zwycięstwo Norwegii: 6,25

Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania towarzyskich spotkań reprezentacji rozgrywanych w niedzielę! Sprawdź naszą pełną ofertę na wszystkie z nich. Jest już ona dostępna tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *