Niedziele mecze niemieckiej ligi piłkarzy ręcznych

Sezon Pierwszej ligi niemieckiej piłki ręcznej po woli dobiega końca. Nie znamy jeszcze mistrza, ani wszystkich spadkowiczów, wciąż kilka drużyn jest zaangażowane w walkę zarówno na górze, jak i na dole. Jutrzejsze spotkania ligowe handballu w Niemczech zapowiadają się więc naprawdę ciekawie!

W niedzielę w niemieckiej lidze czeka nas więc pięć pojedynków. Jak prezentują się one, jeśli chodzi aspekt zakładów bukmacherskich? Prezentujemy je wszystkie poniżej, wraz z kursami na poszczególne możliwe rozstrzygnięcia, oraz godziną rozpoczęcia każdego z nich. Jutro w niemieckiej lidze piłki ręcznej spotkają się więc ze sobą:

TVB 1898 Stuttgart – SG Flensburg Handewitt (godzina 15:00)

zwycięstwo TVB 1898 Stuttgart:16,75_remis:17,25_zwycięstwo SG Flensburg Handewitt:1,01

Fuchse Berlin – Goppingen (15:00)

zwycięstwo Fuchse Berlin: 1,45_________remis: 8,25_________zwycięstwo Goppingen: 3,30

SC Dhfk Leipzig – Balingen (15:15)

zwycięstwo SC Dhfk Leipzig: 1,25________remis: 10,00________zwycięstwo Balingen: 4,55

Rhein Neckar Lowen – TSV Hannover Burgdorf (17:15)

zwycięstwo Rhein Neckar Lowen: 1,06_remis:15,00 zwycięstwo TSV Hannover Burgdorf: 9,75

Lemgo – SC Magdeburg (17:15)

zwycięstwo Lemgo: 2,30__________remis: 7,50__________zwycięstwo SC Magdeburg: 1,85

I tak najciekawiej powinno być Fuchse Berlin z Goppingen. Jedni i drudzy zajmują wysokie miejsce w lidze, przez cały czas liczą się w walce o EHF Cup, czyli jakby taki odpowiednik piłkarskiej Ligi Europejskiej. Większe szanse na triumf przyznawane są gospodarzom, ale Goppingen wcale nie jest bez szans na sprawienie niespodzianki. Interesująco powinno być też być w meczu Rhein Neckar Lowen z TSV Hannover Burgdorf. Bądźmy jednak szczerzy, każdy inny rezultat niż wygrana gospodarzy będzie w nim naprawdę sporą niespodzianką.

Typujemy niedzielne mecze w niemieckiej lidze piłki ręcznej wspólnie z Totolotkiem. Sprawdź naszą ofertę na niedzielę! Czeka ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *