Mecze NBA w zakładach bukmacherskich!

W NBA czekają nas dziś kolejne emocje związane z typowaniem spotkań play-off. Zarówno w jednym jak i drugim półfinale konferencji jeszcze nic nie jest wiadome aż tak bardzo do końca, więc mamy nadzieję, że czekają nas prawdziwe emocje. Czy przełoży się to także na emocje, a przede wszystkim wygrane bukmacherskie?

Granie w NBA rozpoczynamy więc od spotkania Toronto Raptors z Miami Heat. Rywalizacja w tej parze jest naprawdę bardzo zacięta. Po czterech meczach mamy bowiem remis dwa do dwóch. Kto pokaże swą wyższość w starciu numer pięć, i wysunie się na prowadzenie trzy do dwóch? Serwisy bukmacherskie większe szanse na zwycięstwo dają dziś zespołowi gospodarzy. W tej rywalizacji jednak jak na razie zwyciężają tylko drużyny, które występują w roli gości. Dwa razy wygrało Toronto, kiedy grało właśnie na wyjeździe, dwa razy ta sztuka udała się Miami. Atut własnego boiska nie ma więc tutaj większego znaczenia. Czy tak samo będzie i teraz? Przekonamy się o tym już niebawem. Mecz Toronto Raptors z Miami Heat rozpocznie się o godzinie 02:00.

zwycięstwo Toronto Raptors: 1,55_remis: 9,75_zwycięstwo Miami Heat: 2,70

Nieco później, bo o godzinie czwartej trzydzieści nad ranem zapraszamy na starcie Golden State Warriors z Portland Trail Blazers. Wszystko wskazuje na to, że będzie to już ostatnia odsłona rywalizacji pomiędzy tymi drużynami. Golden State w rywalizacji do czterech zwycięstw prowadzi z Portland trzy do jednego, i raczej nic nie zapowiada, by mogło doznać porażki w meczu na własnym parkiecie. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest nadzwyczaj prosta. Warriorsi nie przegrywają w ogóle, idą na rekord NBA, jeśli chodzi o minimalną ilość porażek w całym sezonie, nie tylko w rundzie zasadniczej. Czy tak więc Portland będzie w stanie przeciwstawić się potędze drużyny Stephena Curry’ego i spółki? Naprawdę bardzo wątpliwe. Cuda w rywalizacji sportowej oczywiście się zdarzają, i to przecież relatywnie często ale czy akurat w tym przypadku warto na nie liczyć?

zwycięstwo Golden State Warriors:1,07_remis: 14,25_zwycięstwo Portland Trail Blazers:8,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań koszykarskiej ligi NBA! Nasza pełna oferta na dzisiejsze mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *