Mecze amerykańskiej MLS w Totolotku!

Dawno nie proponowaliśmy Państwu typowanie innej ligi niż europejska. Sądzimy jednak, że warto przyjrzeć się z bliska temu, co rozgrywa się na co dzień w USA, czyli amerykańskiej Major Soccer League. Występuje tam spora ilość naprawdę znanych zawodników, są bogate kluby- wszystko co potrzeba, by stworzyć wielką piłkę! Co więc czeka nas w MLS najbliższej nocy, i jakie zdanie na temat poszczególnych pojedynków będą mieli dla nas eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Liga amerykańska kusi nas więc sześcioma spotkaniami. Poniżej prezentujemy wszystkie z nich, oczywiście wraz dokładną godziną rozpoczęcia każdego z nich, i kursami na poszczególne rezultaty, jakie można znaleźć w naszym serwisie. Najbliższej nocy w Major Soccer League spotkają się więc już niebawem:

New England – FC Dallas (godzina 01:30)

zwycięstwo New England: 2,00_________remis: 3,30_________zwycięstwo FC Dallas: 3,30

Orlando City – Montreal (01:30)

zwycięstwo Orlando City: 2,05_________remis: 3,30_________zwycięstwo Monrealu: 3,20

Kansas City – Real Salt Lake City (02:30)

zwycięstwo Kansas City: 1,65______remis: 3,45______zwycięstwo Realu Salt Lake City: 4,50

Seatle – Colorado (04:00)

zwycięstwo Seatle: 1,90____________remis: 3,20____________zwycięstwo Colorado: 3,70

Portland – Vancouver (22:30)

zwycięstwo Portland: 1,95___________remis: 3,35___________zwycięstwo Vancouver: 3,35

Najciekawiej zapowiada się spotkanie Orlando City z Montrealem. Obydwa zespoły występują w konferencji wschodniej. Obaj należy do faworytów do najwyższych miejsc, ale każdemu z nich idzie na razie tak sobie. Ewentualne zwycięstwo jednego lub drugiego z nich spowodowało by znaczne przesunięcie się do góry w ligowej tabeli. Eksperci bukmacherscy większe szanse na wygraną przyznają gospodarzom. A Wy? Równie ciekawie zapowiada się mecz Seatle z Colorado. Gospodarze z Clintem Dempsey-em, Nelsonem Valdezem, czy Andreasem Iwanschicem w składzie, jak na razie odrobinę zawodzą, ale tym razem chcą zdobyć trzy oczka. Czy również trzy punkty zdobędzie Portland w pojedynku z  Vancouverem? To spotkanie rozpocznie się trochę później, bo w niedzielę o 22:30. Jakie zdarzenia z tego meczu umieściliście na swym kuponie bukmacherskim?

Typujemy rezultaty spotkań amerykańskiej ligi piłkarskiej MLS razem wspólnie z Totolotkiem S.A.! Zobacz naszą pełna ofertę kursową na te rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *