Liga belgijska w zakładach bukmacherskich!

Najbardziej medialne ligi Europy zakończyły już swoje rozgrywki, piłkarze przygotowują się tam już do Euro. Niemniej o punkty rywalizują jeszcze między innymi w belgijskiej Super Lidze, i to właśnie na niej skupimy się w tej zapowiedzi. Co więc na temat dzisiejszych spotkań mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

Ekstraklasa belgijska wzorem polskiej- również podzieliła się na grupie mistrzowską, ale też grupę Europejską (kwalifikacja do ligi Europy), i oczywiście spadkową. Dzisiejsze mecze to spotkania w grupie mistrzowskiej. Każde z nich rozpocznie się o godzinie 14:30. W pierwszym z nich Club Brugge zmierzy się z Kv Oostende. Brugia już jest mistrzem, więc nie musi się specjalnie spinać, ale na pewno powalczy o zwycięstwo, tym bardziej, że Oostende to jedna z najsłabszych drużyn w grupie mistrzowskiej, i po prostu mistrzowi nie pasuje stracić punktów w meczu u siebie z takim przeciętniakami. Czy gospodarzom starczy motywacji, by jeszcze ten jeden raz wyjść w pełni skoncentrowanym i przed własną publicznością powalczyć o zwycięstwo w tym meczu?

zwycięstwo Club Brugge: 1,35________remis: 4,95________zwycięstwo Kv Oostende: 7,00

O odpuszczaniu nie może być mowy za to w spotkaniu Gentu z Genkiem. Zespoły dzielą w tabeli tylko dwa punkty, i jedyne co będzie się dziś dla nich liczyło, to zwycięstwo. Zdaniem serwisów bukmacherskich, większe szanse na trzy oczka będą mieli ustępujący mistrzowie, a więc Gent. To właśnie oni mają też dwa punkty więcej od swojego dzisiejszego rywala, i jeśli nie zdarzy się nic niespodziewanego, ta przewaga powinna urosnąć do pięciu oczek. Jeśli tylko Gent zagra na swoim optymalnym poziomie, to właśnie takim rezultatem powinno się zakończyć to spotkanie. Czy nasi typerzy są tego samego zdania? A może wietrzą niespodziankę, i zdecydowali się obstawić wygraną Genku?

zwycięstwo Gent: 1,85______________remis: 3,50______________zwycięstwo Genk: 3,55

Teraz jeszcze Anderlecht Bruksela, który ma podobną sytuację do Club Brugge, a więc nie walczy już o nic. To znaczy teoretycznie o drugą pozycję w tabeli, ale taką zapewni mu nawet porażka (jeśli Gent nie wygra w Genk). Natomiast Zulte nie walczy już o nic. Wygląda więc na to, że nie zapowiada się nam tutaj zbyt emocjonujący pojedynek. Goście przyjadą do Brukseli tak jak na wycieczkę. Pozwiedzają miasto, i… No właśnie? Zdobędą jakieś punkty z faworyzowaną przez wszystkich ekipą Fiołków?

zwycięstwo Anderlechtu: 1,35_______remis: 4,75_______zwycięstwo Zulte Waregem: 7,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania rezultatów spotkań ligi belgijskiej! Nasza pełna oferta na wszystkie niedzielne mecze czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *