I liga w zakładach bukmacherskich

Dziś gra także Pierwsza Liga. W ramach jej zostaną rozegrane dwa mecze. Powinno być ciekawie, gdyż będziemy mogli oglądać w akcji między innymi piłkarzy Arki Gdynia!

Najpierw czeka nas jednak spotkanie Zagłębia Sosnowiec ze Stomilem Olsztyn. Obie drużyny nie należą do najbardziej bramkostrzelnych ekip w I lidze. Dość powiedzieć, że Zagłębie ma niemal o jedną czwartą bramek mniej, niż rozegranych spotkań ligowych. Goście także nie grzeszą skutecznością. Czy zatem mamy prawo spodziewać się tutaj trochę nudnego, i dość opornego meczu, zakończonego remisem, być może nawet zero do zera? Według nas, to niestety bardzo realny scenariusz. A jakiego zdania są nasi typerzy? Które zdarzenia z pojedynku Zagłębia Sosnowiec ze Stomilem Olsztyn zdecydowali się umieścić na swych kuponach bukmacherskich na czwartek?

zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 2,05____remis: 3,20____zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 3,45

Teraz już spotkanie wspomnianej już nieco wcześniej Arki Gdynia. Zółto-niebiescy zagrają tym razem z Bytovią Bytów w meczu u siebie. Czy fakt ten doda im skrzydeł, i spowoduje, że już dziś będzie można stwierdzić oficjalnie, że Arkowcy w przyszłym sezonie zagrają w Ekstraklasie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem. W każdym razie przeciętna w tym sezonie Bytovia, oczywiście- zagra w pełni umotywowana, to możemy być tutaj świadkami sporych niespodzianek, i jeszcze więcej emocji. A najbardziej życzymy Wam tych w kontekście bukmacherskim, oraz oczywiście sportowym. Warto też wspomnieć, że pojedynek Arki Gdynia z Bytovią Bytów rozpocznie się o godzinie 20:30. Będzie go można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport.!

zwycięstwo Arki Gdynia: 1,70________remis: 3,50________zwycięstwo Bytovii Bytów: 4,70

Typujemy wtorkowe mecze polskiej Pierwszej Ligi wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na każdy z dzisiejszych pojedynków czeka już na Was w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *