Hiszpańska Segunda Division w zakładach bukmacherskich

Dzisiaj kontynuujemy rozgrywanie spotkań w czterdziestej kolejce hiszpańskiej Segunda Division. Bardzo wiele może się wyjaśnić w kwestii spadku z tej ligi, czy też awansu do Primera Division. Jak więc wszystkie środowe mecze prezentują się, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Będziemy mieli okazję typować więc dziś pięć spotkań. Każdy mecz jest o coś, czy to o awans, czy zachowanie bezpiecznej przewagi nad goniącymi zespołami. Nie powinno być więc być nudno, a tylko bardzo ciekawie. Mamy nadzieję, że także i jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich? W środę wieczorem w hiszpańskiej Segunda Division zagrają więc ze sobą:

Llagostera – Almeria

zwycięstwo Llagostery: 2,75___________remis: 3,10___________zwycięstwo Almerii: 2,40

Mirandes – Cordoba

zwycięstwo Mirandes: 3,10___________remis: 3,15___________zwycięstwo Cordoby: 2,20

Numancia – Lugo

zwycięstwo Numancii: 2,15_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo Lugo: 3,15

Ponferradina – Albacete

zwycięstwo Ponferradiny: 1,55__________remis: 3,70__________zwycięstwo Albacete: 5,75

Tarragona – Osasuna

zwycięstwo Tarragony: 2,15___________remis: 3,05___________zwycięstwo Osasuny: 3,20

Najciekawiej powinno być w meczu Tarragony z Osasują. Zespoły zajmują czołowe miejsca w lidze. Porażka Osasuny może ją zepchnąć na pozycję poza barażami o Primera Divison. Na jej miejsce już czeka Cordoba, i inne drużyny. Natomiast na dole bardzo ważny mecz w kontekście pozostania w lidze rozegrają Ponferradina i Albacete. Dokładnie to samo możemy powiedzieć o rywalizacji Llagostery z Almerią. W przypadku tych czerech zespołów wszystko rozgrywa się na zupełnym włosku. Jedna porażka może przekreślić cały sezon, i oznaczać spadek. Czy właśnie tak będzie?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań hiszpańskiej Segunda Division. Nasza pełna oferta kursowa czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *