Hiszpańska Segunda Division w zakładach bukmacherskich

Prawie wszystkie ligi europejskie zakończył już swoje zmagania. Nie mniej są dogrywane jeszcze jakieś pojedyncze, tak jak hiszpańska Segunda Division. Kto z kim zagra więc w niej dzisiaj, i jak wszystkie te spotkania prezentują się, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Rozpoczynamy od starcia ostatniej z pierwszą drużyną w lidze, a więc od pojedynku Athletic Bilbao B z Deportivo Alaves. O ile nie jest jeszcze przesądzone, że goście wygrają rozgrywki Segunda Division, o tyle Basków z Bilbao nic już nie ocali przed spadkiem do trzeciej ligi. Czy więc Athletic będzie w stanie wykrzesać jeszcze z siebie takie pokłady siły i motywacji, by móc sprawić niespodziankę, i zagrodzić liderowi rozgrywek? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Według ekspertów bukmacherskich, to raczej niemożliwe. A według naszych typerów? Mecz Athletic Bilbao B z Deportivo Alaves rozpocznie się o godzinie 20:00.

zwycięstwo Athletic Bilbao B: 6,75_____remis: 3,90_____zwycięstwo Deportivo Alaves: 1,45

O tej samej porze czeka nas spotkanie: Huesca – Real Zaragoza! To też naprawdę ważny mecz. Huesca będzie w nim walczyła o punkty, które pozwolą być jej już pewnym utrzymania w lidze. Zaragoza natomiast ciągle ma jeszcze szansę na baraże, ale w tym celu musi zdobywać kolejne punkty. Najlepiej trzy! Według bukmacherów ten pojedynek może oscylować wokół rezultatu remisowego? A jakiego zdania są nasi gracze? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się uwzględnić na swych kuponach bukmacherskich na czwartek?

zwycięstwo Huescy: 2,70_________remis: 3,05_________zwycięstwo Realu Zaragoza: 2,50

Teraz już Oviedo i spotkanie tamtejszego Realu z CD Leganes. Jego początek o godzinie 21:00. Zarówno jedni jak i drudzy mają jeszcze szansę na zapewnienie sobie gry minimum w barażach o Primera Division. Leganes mają nawet szansę na bezpośredni awans. Warunkiem oczywiście wygrana w dzisiejszym meczu z Realem Oviedo. Faworytem bukmacherów są tutaj jednak gospodarze. Zapowiada się tutaj naprawdę niezłe spotkanie. Czy potwierdzą się w nim przypuszczenia ekspertów, i to właśnie Real Oviedo będzie po tym meczu bogatszy o trzy punkty?

zwycięstwo Realu Oviedo: 2,30________remis: 3,10________zwycięstwo CD Leganes: 2,90

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań w hiszpańskiej Segunda Division. Nasza pełna oferta bukmacherska na drugą ligę hiszpańską czeka na Ciebie już w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *