Grana niedziela z europejską piłką nożną!

Zapraszamy Was do typowania spotkań piłkarskich rozgrywanych w niedzielę. Oto więc, jakie najciekawsze mecze czekają nas w ten dzień, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

West Ham jest w przedziwnej sytuacji. Gra dziś ze Stoke… właściwie o wszystko! Młoty mogą zakwalifikować się jeszcze do Ligi Mistrzów, mogą skończyć też sezon w Lidze Europy, ale jeśli im się nie powiedzie, to będzie ich czekać spore rozczarowanie, jakim było by zajęcia pozycji poza europejskimi pucharami. Taki scenariusz jest również prawdopodobny. Dla West Hamu najlepiej było by po prostu wygrać ze Stoke, ale na pewno nie będzie o to aż tak łatwo. Stoke również chciało by dać ostatnią chwilę radości w kończącym się właśnie sezonie, i zapewnić sobie tutaj trzy punkty. Z całą pewnością czekają nas więc tutaj spore emocje. Dla kogo sezon zakończy się bardziej pozytywnie? Spotkanie Stoke City z West Hamem zostanie rozegrane o godzinie 16:00.

zwycięstwo Stoke City: 3,20__________remis: 3,55__________zwyciętwo West Hamu: 2,05

Równie ciekawie zapowiada się spotkanie starego z nowym mistrzem Anglii, a wiec Chelsea z Leicesterem City. Jego początek zaplanowano również na godzinę 16:00, jak i zresztą wszystkie dzisiejsze mecze angielskiej Premier League. Można powiedzieć, że stary mistrz dokona dziś weryfikacji umiejętności nowego. Spotkanie to nie będzie miało już większego znaczenia na końcowy układ tabeli, jak choćby mecz Stoke z West Hamem. Żadna z rywalizujących dziś drużyn nie będzie miała możliwości na poprawę swojej aktualnej pozycji ligowej. Chelsea zakończy rozgrywki na miejscu, które nie gwarantuje jej udziału w europejskich pucharach, co dla takiego klubu jak The Blues jest prawdziwym dramatem. Nie mniej jednak jest to najciekawsze spotkanie trzydziestej ósmej kolejki angielskiej Premier League. Która drużyna będzie potrafiła je rozstrzygnąć na swoją korzyść? Pojedynek Chelsea z Lester będzie można zobaczyć na żywo w głównym Canal+.

zwycięstwo Chelsea: 2,25_________remis: 3,50_________zwycięstwo Leicesteru City: 2,90

Teraz włoska Serie A, gdzie do bardzo ciekawego pojedynku dojdzie w Rzymie. Lazio zagra z Fiorentiną. Spotkanie to nie ma już większego znaczenia dla układu tabeli, ale z uwagi na skalę prestiżu obydwu drużyn, zapowiada się ono naprawdę bardzo interesujące. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 20:45. W Serie A też już wszystko jasne- Fiorentina do Ligi Europejskiej, Lazio natomiast poza pucharami. Biancocelesti mają jeszcze szansę wskoczyć na siódmą pozycję (która i tak w końcowym rozrachunku niewiele im daje), ale chyba zbyt wiele musiało by się wydarzyć, by właśnie tak było. Nie mniej prestiżowy mecz z Fiorentiną zawsze warto zwyciężyć. A, że dokładnie taki sam cel mają goście z Florencji, to spodziewamy się tu naprawdę dobrego meczu. Mamy nadzieję, że także i pod kątem zakładów bukmacherskich.

zwycięstwo Lazio: 2,10____________remis: 3,40____________zwycięstwo Fiorentiny: 3,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów niedzielnych spotkań piłkarskich. Nasza pełna oferta na wszystkie mecze czeka na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *