Finały krajowych pucharów najsilniejszych lig europejskich z Totolotkiem!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do typowania finałów pucharów, ale tym razem w wydaniu krajowym. Dzisiaj przed nami więc w komplecie spotkania decydujące o tym która drużyna zdobędzie puchary w pięciu najsilniejszych ligach europejskich, czyli: w Anglii, we Francji, w Hiszpanii, w Niemczech, a także we Włoszech. Jak prezentują się te wszystkie pojedynki, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Wszyscy jakby umówili się na sobotę. To dobrze dla kibiców, a także dla typerów, który będą mieli wszystkie mecze na raz, podane niemal na tacy. Poniżej prezentujemy  Wam wszystkie z nich, wraz z godziną rozpoczęcia, oraz kursami na poszczególne rozstrzygnięcia w nich, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka. W tę sobotę w finałach krajowych pucharów zagrają więc ze sobą:

Crystal Palace – Manchester United (godzina 18:30)

zwycięstwo Crystal Palace: 5,00____remis: 3,30____zwycięstwo Manchesteru United: 1,68

Bayern Monachium – Borussia Dortmund (20:00)

zwycięstwo Bayernu Monachium: 1,90___remis: 3,35___zwycięstwo Borussi Dortmund: 3,55

AC Milan – Juventus (20:45)

zwycięstwo AC Milanu: 5,50__________remis: 3,35__________zwycięstwo Juventusu: 1,60

PSG – Marsylia (21:00)

zwycięstwo PSG: 1,35______________remis: 4,70______________zwycięstwo Marsylii: 8,50

FC Barcelona – Sevilla (21:30)

zwycięstwo FC Barcelony: 1,25__________remis: 5,75___________zwycięstwo Sevilli: 8,25

Organizatorzy dzisiejszych finałów okazali się łaskawi dla kibiców. Każde sobotnich ze spotkań będzie transmitowane w telewizji, i to w taki sposób, że każdemu z nich będzie można poświęcić chociaż kilkanaście minut. I tak mecz Crystal Palace z Manchesterem Untied będzie można zobaczyć w Eleven. Starcie Bayernu Monachium z Borussią Dortmund będzie należało już do TVP 1, a mecz Milanu z Juventusem do Polsatu Sport. Nie zapominamy również o finale Pucharu Francji, który w Eleven Sports. A ciekawie zapowiadający się też finał krajowego Pucharu Hiszpanii, w którym spotkają się Barcelona i Sevilla, będzie można zobaczyć w Canal+ Sport. Jakie spotkania, i jakimi zdarzeniami z dzisiejszych spotkań zdecydowali się uwzględnić nasi typerzy na swych kuponach bukmacherskich na sobotę?

Typujemy finały krajowych pucharów w Europie wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na prezentowane wyżej przez nas mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *