Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, co typować?

W sobotę odbędą się mecze Final Four Ligi Mistrzów Piłkarzy ręcznych. Dla nas- Polaków, tym bardziej interesujące, że w jednym z nich zagra Vive Kielce. Czy polski zespół ma szansę na awans do finału, i jakie jeszcze drugie spotkanie zostanie dziś rozegrane?

I tak nasz zespół rozpocznie swe zmagania o wielki finał już o godzinie 15:15. Przeciwnikiem Vive Kielce będzie francuskie PSG, również naszpikowane zawodnikami o uznanej klasie światowej, by wspomnieć tylko o Abalo, Karabaticiu, czy Narcisse’u, czyli w komplecie wielkich gwiazd reprezentacji Francji. Vive na pewno nie przestraszy się jednak takich nazwisk, tym bardziej, że również ma kim straszyć swojego dzisiejszego rywala. W zespole z Kiel gra na co dzień praktycznie dwie trzecie reprezentacji Polski, plus tacy zawodnicy, jak Ivan Čupić, Tobias Reichmann, czy Julen Aguinagalde. To w komplecie reprezentanci swoich krajów, a więc zupełnie nienajgorsi grajkowie. To jednak PSG jest typowanie przez ekspertów na zwycięzców tego meczu. I faktycznie, na papierze skład zespołu z Paryża wydaje się nieco mocniejszy. Jednak błędem i zupełną głupotą było by skazywać Vive na porażkę. Nasi zawodnicy są na tyle doświadczeni, że na pewno nie zrezygnują z walki o finał Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych? Czy więc Vive jest w stanie sprawić niespodziankę i pokonać PSG? Gorąco wierzymy w to, że tak! Czy wierzą w to również nasi typerzy? Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo KV Vive Kielce: 3,30_______remis: 8,15_______zwycięstwo PSG Handball: 1,55

W drugim półfinale natomiast zmierzą się ze sobą THV Kiel oraz MKB Veszprem. Spotkanie to zapowiada się na bardziej wyrównane, przynajmniej takiego zdania są eksperci bukmacherscy. Ich zdaniem różnica klas obydwu zespołów zdaje się przemawiać nieznacznie na korzyść Veszprem, ale tak jak mówimy naprawdę zupełnie nieznacznie. Jeśli więc THV Kiel pokusiłby się tutaj o wygraną, to z całą pewnością nie była by to jakaś ogromna niespodzianka. A więc Kiel czy Veszprem? Kto z nich zagra w finale? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Pojedynek ten rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie go można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport.

zwycięstwo THV Kiel: 2,40________remis: 8,00________zwycięstwo MKB Veszprem KC: 1,85

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rozgrywek Final Four piłkarzy ręcznych! Oferta bukmacherska Totolotka S.A. czeka już na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *