Druga liga hiszpańska w zakładach bukmacherskich

Rozgrywki hiszpańskiej Segunda Division zmierzają po woli ku końcowi. We wtorek zmierzą się ze sobą zespoły, które walczą o awans do baraży o Primera Division, z tymi, które mogą myśleć już tylko o utrzymaniu Jakie więc spotkania drugiej ligi hiszpańskiej czekają nas dzisiejszego dnia?

Wszystkie pojedynki w II lidze hiszpańskiej rozpoczną się o godzinie 20:30. I tak w pierwszym z nich Real Valladolid zmierzy się z Gironą. Do końca sezonu już tylko trzy kolejki. Girona musi bardzo pilnować, by utrzymać ostatnie miejsce premiowane udziałem w barażach o Primera Division. U góry tabeli są naprawdę małe różnice punktowe, i każda strata punktów może oznaczać wypadnięcie z tego wyścigu. Real Valladolid nie wydaje się zbyt wymagającym rywalem, tym bardziej, że Girona to drugi najskuteczniejszy zespół w lidze, jeśli chodzi o grę w delegacjach. W dwóch wyjazdów przywiozła jednak zaledwie jeden punkt, więc gospodarze wcale nie stoją tu aż na tak bardzo straconej pozycji. Według ekspertów Totolotka szanse na zwycięstwo w tym pojedynku rozkładają się mniej więcej pół na pół. A według Was?

zwycięstwo Realu Valladolid: 2,55_________remis: 3,05_________zwycięstwo Girony: 2,65

Teraz już spotkanie Alcoronu z Teneryfą. Lepszą ekipą wydaje się być tutaj drużyna gospodarzy. Alcoron gra nieco w kratkę, ale mimo wszystko udaje mu się ciułać punkty, które w końcowym rozrachunku mają naprawdę sporą szansę okazać się wystarczające do udziału w barażach. By jednak się tak stało, trzeba wygrywać kolejne spotkania, jak obecne z Teneryfą. Teneryfą, która w pięciu ostatnich meczach potrafiła wygrać tylko raz, czym skutecznie wykluczyła się z walki o awans. Czy więc faworyzowany przez bukmacherów Alcoron stanie na wysokości zadania, i pokusi się o zwycięstwo? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Alcoron: 1,85____________remis: 3,15____________zwycięstwo Teneryfy: 4,30

Ostatnim wtorkowym meczem w Segunda Division będzie stracie Majorki z Elche. Tu sytuacja ma się nieco inaczej niż w dwóch pozostałych meczach. Elche przez dużą cześć sezonu pozostawało w czołówce Segunda Division, jednak długa seria remisów, a także ostatnia porażka- spowodowały to, że obecnie zajmuje zaledwie dziesiątą pozycję, z naprawdę nikłymi szansami na czołową szóstkę tabeli. By jednak nie straciła całkowicie na nią nadziei, niezbędne jest zwycięstwo z Majorką. Gospodarze jednak również potrzebują zwycięstwa, gdyż mają dokładnie tyle samo punktów, co będąca w strefie spadkowej Ponferradina, którą wyprzedzają jedynie lepszym stosunkiem bramek. Tak więc na pewno żaden z rywalizujących w tym meczu zespołów nie zrezygnuje z walki o zwycięstwo. Czy któremuś uda się je osiągnąć?

zwycięstwo Majorki: 2,00_____________remis: 3,05_____________zwycięstwo Elche: 3,65

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rozgrywek hiszpańskiej Segunda Division. Nasza pełna oferta na opisywane powyżej mecze czeka już na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *