Typujemy spotkania Ligi Mistrzów

Dziś zostaną dokończone spotkania rewanżowe piłkarskiej Ligi Mistrzów! Komu z kim przyjdzie w nich z sobą zagrać, i co na temat środowych meczów w Champions League mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.?

A więc pierwsze dzisiejsze spotkanie w Lidze Mistrzów, to pojedynek Benfiki Lizbona z Bayernem Monachium. Bliżej awansu do półfinału są na pewno Bawarczycy, ale w pierwszym meczu nie rozbili oni Orłów z Lizbony, tak jak każdy tego oczekiwał, a odnieśli zaledwie jednobramkowe zwycięstwo. Taki rezultat daje oczywiście pewne nadzieje Portugalczykom, ale półfinał Champions League bez Roberta Lewandowskiego i spółki, a za to z drużyną Benfiki? Brzmi to trochę, a nawet bardzo jak piłkarskie sience fiction. Futbol wręcz kocha niespodzianki, i sprawianie psikusów typerom tej dyscypliny sportu, jednak czy miała by dzisiaj szansa wydarzyć się aż taka duża sensacja? Na spotkanie Benfiki Lizbona z Bayernem Monachium zapraszamy Państwa do N-Sport+.

zwycięstwo Benfiki Lizbona: 5,00____remis: 3,50____zwycięstwo Bayernu Monachium: 1,70

Nic nie jest jeszcze do końca pewne także w drugim dzisiejszym spotkaniu Champions League. Tydzień temu Barcelona wygrała na Camp Nou z Atletico Madryt, ale tylko w stosunku dwa do jednego. Oba gole dla gospodarzy zdobył Luis Suarez. Dla Los Colchoneros trafił natomiast Fernando Torres, który dodatkowo zaraz potem obejrzał czerwoną kartkę, i nie będzie mógł wystąpić w spotkaniu rewanżowym. Trener Diego Simeone ma go oczywiście kim zastąpić, jednak brak El Ninho, zawęża mu nieco pole manewru na to spotkanie. Wydaje się, że w rewanżu wszystko jeszcze jest jeszcze możliwe. Kto awansuje do kolejny rundy? Czy Atletico będzie potrafiło sprawić niespodziankę, i wyrzuci Barcelonę z Ligi Mistrzów? Dwa lata temu, kiedy te zespoły spotkały się na tym samym etapie, minimalnie lepsza w dwumeczu okazało się Atletico. W tej chwili bliżej jest rozstrzygnięcia, że to jednak Blaugrana awansuje do półfinału, ale gospodarze na pewno nie zrezygnują osiągnięcia dobrego rezultatu w spotkaniu rewanżowym. Mecz ten będzie można zobaczyć na żywo w Canal+.

zwycięstwo Atletico Madryt: 3,20_______remis: 3,15_______zwycięstwo FC Barcelony: 2,25

Typujemy Ligę Mistrzów wspólnie z Totolotkiem S.A.! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę na środowe ćwierćfinały tych rozgrywek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *