Typujemy piątkowe mecze polskiej Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem!

Rozpoczynamy dodatkową kolejkę polskiej Ekstraklasy po podziale na grupy mistrzowską i spadkową. W piątek zagra ta pierwsza. Jakie więc mecze nas czekają, i co na ich temat będą mieli nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

Pierwszym pojedynkiem jest więc spotkanie Pogoni Szczecin z Ruchem Chorzów. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:00. Do niedawana nie było jeszcze wiadomo, czy Portowcom przyjdzie w nim zmierzyć się z Podbeskidziem Bielsko-Biała, czy też właśnie z Ruchem. Ostatecznie po ogromnym zamieszaniu ze sprawami regulaminowymi, miejsce to zostało oficjalnie przyznane zespołowi Niebieskich. Czy ta sprawa będzie miała wpływ na poczynania zespołu trenera Waldemara Fornalika? Jeśli obydwa zespoły zagrają na swoim optymalnym poziomie, to zdaniem serwisów bukmacherskich, większe szanse na wygraną będą mieć w nim piłkarze zawodników gospodarzy? Czy właśnie taki scenariusz został przewidziany na ten mecz? Starcie Pogoni Szczecin z Ruchem Chorzów będzie można zobaczyć na żywo w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,10______remis: 3,10______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,65

Teraz już godzina 20:30, mecz który w normalnych warunkach byłby uznany za hit Ekstraklasy. W normalnych warunkach, ponieważ Lech Poznań, który zagra na wyjeździe z Legią Warszawa, nie ma już większych szans na nawiązanie z nią równorzędnej walki o mistrzostwo Polski. Strata punktowa Kolejorza do Legii jest ogromna, i nawet po podziale punktów na dwa, wynosi w tym przypadku aż osiem oczek. W meczu, który odbył się niedawno, drużyna z Warszawy nie miała większych problemów z pokonaniem Lecha, i to w Poznaniu, zwyciężając z nim 2:0, i był to i tak jeden z najmniejszych wymiarów kary. A jak będzie teraz w Warszawie? Czy Kolejorz znów dostanie porządną lekcję futbolu od Legionistów? Na chwilę obecną to chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz na ten pojedynek. A co na jego temat sądzą typerzy Totolotka? Na spotkanie Legii Warszawa z Lechem Poznań zapraszamy Was do Canal+ Sport.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,70_______remis: 3,70_______zwycięstwo Lecha Poznań: 5,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej Ekstraklasy. Naszą pełną ofertę kursową na te rozgrywki już teraz można znaleźć tutaj!

Komentarzy (23)

 1. Dariusz

  Legia Warszawa – Lech Poznań DW 2:0 (1 połowa) kurs 8,00

  Legia jest lepszą drużyną i udowodni to. Dodatkowym atutem będzie to, że mecz odbywa się w Warszawie. Spodziewam się zmasowanych ataków zespołu z Warszawy, które sprawią, że gospodarze zejdą na przerwę przy wyniku 2:0.

 2. andrzej

  pogoń-ruch dw 2-0 kurs 8,75
  goście mieli grać o utrzymanie więc wakacje
  legia-lech sn 1-ego gola Prijovic kurs 5,50
  minimalne zycięstwo gospodarzy

 3. Dariusz

  Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów DW 0:0 kurs 7

  Po tym co pokazują oba zespoły najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się być 0:0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *