Typujemy mecze włoskiej Serie A!

W środę gra nie tylko polska Ekstraklasa, ale też inne ligi europejskie. Zdecydowanie najwięcej spotkań zostanie więc  rozegranych we włoskiej Serie A. Komu więc z kim przyjdzie się dzisiaj z sobą zmierzyć w lidze włoskiej, i jak prezentują się poszczególne spotkania, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

I tak dzisiaj we Włoszech zostanie rozegranych osiem spotkań piłkarskich. Pierwsze z nich już o godzinie 18:30, pozostałe nieco później, bo o 20:45. Poniżej przedstawiamy więc wszystkie te dzisiejsze pary, wraz z wartością kurosów na poszczególne możliwe rozstrzygnięcia, jakie możecie znaleźć w serwisie Totolotka. W środowy wieczór w lidze włoskiej przyjdzie zmierzyć się więc ze sobą:

Sassuolo – Sampdoria (godzina 18:30)

zwycięstwo Sassuolo: 2,00____________remis: 3,35____________zwycięstwo Sampdorii: 3,60

Udinese – Fiorentina (20:45)

zwycięstwo Udinese: 3,30___________remis: 3,25___________zwycięstwo Fiorentiny: 2,10

Genoa – Inter Mediolan (20:45)

zwycięstwo Genoi: 3,40_________remis: 3,30_________zwycięstwo Interu Mediolan: 2,05

Palermo – Atalanta (20:45)

zwycięstwo Palermo: 2,60____________remis: 3,20____________zwycięstwo Atalanty: 2,65

AS Roma – Torino (20:45)

zwycięstwo Romy: 1,45______________remis: 4,25______________zwycięstwo Torino: 6,25

Chievo Werona – Frosinone (20:45)

zwycięstwo Chievo Werona: 1,85________remis: 3,50________zwycięstwo Frosinone: 4,05

Juventus – Lazio (20:45)

zwycięstwo Juventusu: 1,50____________remis: 3,85____________zwycięstwo Lazio: 6,00

Empoli – Hellas Verona (20:45)

zwycięstwo Empoli: 1,85__________remis: 3,55__________zwycięstwo Hellasu Verona: 3,95

Naszym zdaniem najciekawiej ze wszystkich środowych spotkań Serie A zapowiada się mecz Juventusu z Lazio, a także Romy z Torino. Ten drugi pojedynek będziemy mogli zobaczyć na żywo w Eleven Sports. Wczoraj swój mecz wygrało Napoli, a więc Roma i Juventus nie mają wyboru- również muszą zainkasować trzy oczka. W teorii nie powinno być to aż tak trudne zadanie. Zarówno Lazio jak i Torino nie prezentują się aż tak dobrze jak w poprzednim sezonie. W tej chwili do zupełnie przeciętne drużyny, które przyjadą na te spotkania raczej tylko po to by się bronić, i będą tutaj zadowolone z remisu. Remis jednak na wchodzi w rachubę zarówno dla Starej Damy, jak i dla Rzymian. Oczekujemy więc tutaj dwóch naprawdę interesujących spotkań. Czy goście mają prawo liczyć w nich na jakąś zdobycz punktową? Z innych spotkań ciekawie zapowiada się też pojedynek Udinese z Fiorentiną, a także Genoi z Interem Mediolan. Faworytami bukmacherów do wygranych w nich są zespoły gości. Czy będą to potrafiły potwierdzić na boisku?

Typujemy włoską Serie A razem z Totolotkiem. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą aktualną ofertę kursową na każde z dzisiejszych spotkań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *