Typujemy El Clasico wspólnie z Totolotkiem!

W sobotę zostanie rozegrany mecz, przy którym bledną wszystkie inne spotkania w jakiejkolwiek lidze czy pucharze. Chodzi nam oczywiście o starcie FC Barcelony z Realem Madryt, czyli o słynne El Clasico! Czego możemy się w nim spodziewać tym razem, i co na temat tego wielkiego meczu sądzą eksperci Totolotka?

Nie odkryjemy kosmosu jeśli powiemy, że spotkania pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt od wielu lat elektryzują kibiców na całym świecie. Jesteśmy gotowi zaryzykować nawet stwierdzenie, że nie tylko kibiców, a i osoby z innych branż, polityków, czy nawet przywódców państw. Nieczęsto jednak zdarza się tak, by na ławkach trenerskich zasiadali niedawni piłkarze tych drużyn, którym w nieodległej przeszłości przyszło rywalizować ze sobą także na boisku. A tak właśnie jest w przypadku trenerów Barcelony- Luisa Enrique, i Zinedine’a Zidane’a- szkoleniowca Realu Madryt. Warto też nadmienić, że dla słynnego Zizou będzie to pierwszy klasyk w roli szkoleniowca pierwszej drużyny Królewskich. Jak Francuz poradzi sobie więc w swoim debiucie? Nie ulega wątpliwości, że to Barcelona jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Real to oczywiście klasowa drużyna, ale jednak Katalończycy zdążyli uciec mu w tym sezonie już aż na kilka długości, a mają ochotę na jeszcze więcej. Wygrana Barcelony może niejako przypieczętować zdobycie przez nią mistrzostwo Hiszpanii. Czy właśnie tak będzie, i strata Królewskich do Blaugrany będzie wynosiła po tym meczu aż trzynaście punktów? Czy może zmaleje do siedmiu? A może pozostanie bez zmian, czyli zostanie przy dziesięciu oczkach? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Spotkanie Barcelony z Realem Madryt rozpocznie się o godzinie 20:30. Będzie ono transmitowane na żywo w Eleven.

zwycięstwo FC Barcelony: 1,60________remis: 4,40________zwycięstwo Realu Madryt: 4,55

Zapraszamy Was do wspólnego typowania meczu Barcelony z Realem Madryt! Pełna oferta Totolotka S.A. na ten niewątpliwie ekscytujący pojedynek czeka już na państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *