Typujemy Derby Rzymu w Totolotku!

Spotkanie Lazio Rzym z AS Romą nigdy nie jest tylko kolejnym zwykłym pojedynkiem derbowym, jakich wiele w Europie. Derby Rzymu to niemal zawsze naprawdę ogromne emocje, krew, pot, i łzy. Czy tak samo będzie i w niedzielne popołudnie? Co do powiedzenia na temat tego meczu mają eksperci totolotka, i jakie kursy przygotowali na poszczególne rozstrzygnięcia z w tym spotkaniu?

Pojedynek na Stadio Olimpico to szlagier trzydziestej pierwszej kolejki Serie A. Roma walczy o trzecie miejsce w lidze, które premiowane jest startem w eliminacjach do Champions League. Jak na razie idzie jej całkiem nieźle. pięciopunktowa przewaga nad najgroźniejszymi przeciwnikami prezentuje się naprawdę solidnie. Czy po derbach zostanie ona co najmniej utrzymana? Drużyna Luciano Spalettiego jest faworytem serwisów bukmacherskich do zwycięstwa w rywalizacji z Lazio, ale pamiętajmy spotkanie to odbędzie się przecież na stadionie Lazio. Lazio, które notuje naprawdę przeciętny sezon. Biancocelesti nie liczą się już praktycznie w walce nawet o Ligę Europejską, co nie świadczy dobrze o poczynaniach tej drużyny. Nikt jednak nie musi ich specjalnie motywować na tę rywalizację z tak bardzo znienawidzoną przez nich AS Romą. Poza tym to derby, a w derbach- jak powszechnie przecież wiadomo- wszystko zdarzyć się może! Kto więc zdobędzie prymat w wiecznym mieście? Spotkanie Lazio Rzym z AS Romą rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:00. Będzie je można zobaczyć na żywo w TV w Eleven. W Totolotku jednak nie musicie czekać  aż do tej godziny, gdyż można je typować już teraz!

zwycięstwo Lazio Rzym: 3,25__________remis: 3,20__________zwycięstwo AS Romy: 2,15

Zapraszamy do wspólnego typowania Derbów Rzymu! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na pojedynek Lazio Rzym z AS  Romą. Czeka już ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *