Totolotek Bonus King!

Przedstawiamy Wam kolejną porcję bonusów bukmacherskich na najbliższe dni! Co tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie w Totolotku?

Poniedziałek – Podwyższenie wygranej o 5% na kuponie

Postaw w poniedziałek kupon z minimalnym kursem 4,00, zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem polskiej Ekstraklasy, i zwiększ swoją wygraną o 5%!

Wtorek – AKO Liga Mistrzów

Postaw we wtorek kupon z trzema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem piłkarskiej Ligi Mistrzów, i odbierz bonus 10% od wniesionej stawki, aż do kwoty 40 złotych.

Środa – AKO Liga Mistrzów

Postaw we środę kupon z trzema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem piłkarskiej Ligi Mistrzów, i odbierz bonus 10% od wniesionej stawki, aż do kwoty 40 złotych.

Czwartek – AKO z Ekstraklasą

Postaw w czwartek kupon z minimum czterema zdarzeniami, w którym przynajmniej jedno z nich będzie dotyczyć dowolnego spotkania polskiej Ekstraklasy, i odbierz bonus 20% od wniesionej stawki, aż do kwoty 40 złotych.

Totolotek S.A. zaprasza Was do skorzystania ze swojej oferty bonusów bukmacherskich Więcej na ich temat znajdziecie już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *