Puchar Polski w Totolotku

Czy w półfinałach piłkarskiego Pucharu Polski już wszystko jasne, i do finału awansują Lech i Legia. Ich przeciwnicy zapowiadają, że na pewno nie złożyli jeszcze broni i spróbują powalczyć o jak najlepsze rezultaty. Jak więc prezentują się mecze, które nas czekają, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

W pierwszym półfinale Pucharu Polski, który odbędzie się we wtorek, Zagłębie Sosnowiec spotka się z Lechem Poznań. Zespół Jana Urbana będzie bronił na Stadionie Ludowym skromnej przewagi po zwycięstwie 1:0 na własnym boisku w pierwszym meczu. Kolejorz jest faworytem bukmacherów zarówno do awansu do finału, jak i do samego zwycięstwa w tym meczu, ale jak widać- jest to wszystko na włosku. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Zagłębie Sosnowiec miało bardzo dobrą passę zwycięstw w Pierwszej lidze, i walczyło o awans do Ekstraklasy. Sytuacja uległa zmianie po zimie. W chwili obecnej drużyna nie ma już raczej większych szans na awans, ale to paradoksalnie dla nich dobrze, gdyż teraz całą uwagę można skupić na wyeliminowaniu Lecha z Pucharu Polski. Czy to zadanie ma szansę się powieźć? Początek meczu: Zagłębie Sosnowiec – Lech Poznań, o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport, a także w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 3,30_____remis: 3,25_____zwycięstwo Lecha Poznań: 2,10

Także o godzinie 18:00, i również Polsacie Sport i Polsacie Sport News, z tym, że już w środę, czeka nas spotkanie Zawiszy Bydgoszcz z Legią Warszawa. W tej parze jest już chyba wszystko rozstrzygnięte. W pierwszym meczu 16 marca Zawisza poległ w Warszawie, w stosunku aż zero do czterech. Taki rezultat nie rokuje większych nadziei na odrobinie strat w rewanżu. Oczywiście wszyscy mamy w pamięci chociażby mecz Ligi Mistrzów z przed kilkunastu lat, w którym to Deportivo la Coruna odrobiło potężną stratę z Milanem, i zdołało wyeliminować włoski zespół, ale umówmy się, że przy całym szacunku do bydgoskiego zespołu, Zawisza to jednak zupełnie inny rozmiar kapelusza. Gospodarze zapowiadają oczywiście, że powalczą z Legią o jak najlepszy rezultat, może nawet o zwycięstwo w tym meczu. Będzie o nie jednak szalenie trudno. Legia Warszawa nawet w rezerwowym zestawieniu, a w takim pewnie przystąpi do tego meczu, to Legia bardzo silna, i grająca na niemal nieosiągalnym poziomie dla większości drużyn z Ekstraklasy, nie mówiąc już o Pierwszej lidze, a więc klasie rozgrywkowej, w której gra Zawisza, i radzi sobie w niej średnio.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 3,25_____remis: 3,30_____zwycięstwo Legii Warszawa: 2,10

Typujemy piłkarski Puchar Polski wspólnie z Totolotkiem! Nasza ofertą kursowa na wtorkowe, a także środowe spotkanie półfinałowe tych rozgrywek czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *