Poniedziałkowe mecze piłkarskie w zakładach bukmacherskich

Weekendowe pojedynki w ligach europejskich kończą dwa poniedziałkowe mecze. Będziemy grać w Hiszpanii, a także we Włoszech. Co będą mieli nam do powiedzenia na ich temat eksperci Totolotka S.A.?

I tak rozpoczynamy spotkaniem hiszpańskiej Primera Division, w którym to Levente zmierzy się ze Sportingiem Gijon. Nie należy spodziewać się tutaj raczej zbyt porywającego widowiska. Raczej słabego meczu, w którym padnie jedna, max dwie bramki. Jest to jednak bardzo ważny pojedynek dla obu zespołów, gdyż zajmują one dwa ostatnie miejsca w ligowej tabeli. Jedną nadzieją na utrzymanie się w lidze jest dla nich zdobycie trzech oczek w tym meczu. Według ekspertów bukmacherskich bliższe będzie dziś tego Levante, ale to przecież niemal najgorsza drużyna w Hiszpanii, jeśli chodzi o dorobek punktowy w grach na własnym boisku. Natomiast Sporting w delegacjach uzbierał do tej pory jedenaście punktów, i wbrew wszelkim pozorom, taki dorobek sytuuje go mniej więcej w połowie tabeli, jeśli chodzi o punkty uzyskane na wyjazdach. A więc Levente czy Sporting? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Mecz Levente ze Sportingiem Gijon rozpocznie się o godzinie 20:30. Będzie on transmitowany w Eleven.

zwycięstwo Levante: 2,05_________remis: 3,25_________zwycięstwo Sportingu Gijon: 3,50

Piętnaście minut później, a więc o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz: Bologna- Hellas Werona. Będzie go można zobaczyć na żywo w Eleven Sports. Bądźmy szczerzy- musiałby się zdarzyć naprawdę prawdziwy piłkarski cud, by Hellas zdołało się utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech. Co do Bologny, to nie notuje ona jakiegoś oszałamiającego sezonu. Gospodarze mają teraz dodatkowo fatalną passę spotkań bez zwycięstwa, ale z kim się przełamać, jeśli nie z ligowym outsiderem, jakim z całą pewnością jest Hellas Werona? Jeśli gospodarze zagrają na swoim optymalnym poziomie, to nie powinni mieć większych problemów ze zdobyciem trzech oczek w tym spotkaniu. A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się umieścić na swym kuponie bukmacherskim na poniedziałek?

zwycięstwo Bologny: 1,80_________remis: 3,35_________zwycięstwo Hellasu Werona: 4,30

Typujemy rezultaty poniedziałkowych spotkań piłkarskich razem wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza pełna oferta kursowa na ten dzień czeka już na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *