Grany piątek w zakładach bukmacherskich

W piątek w najsilniejszych ligach piłkarskich czekają nas trzy mecze. Co do powiedzenia na ich temat będą mieli eksperci Totolotka, i jak prezentują się one, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Najpierw więc mecz francuskiej Ligue 1: Nicea – Reims. Dla zespołu gości jest to sezon całkowicie stracony. Po niezłych dwóch latach, Reims miało ugruntować swoją dość silną pozycję we Francji, powalczyć nawet o europejskie puchary. Wyszło jednak w ten sposób, że były zespół naszego Grzegorza Krychowiaka zajmuje pozycję czwartą od końca, i musi się martwić, by nie zlecieć w ligi. Co innego Nicea. Jej postawa stanowi chyba jeszcze większą niespodziankę, gdyż też jest ona czwarta, z tym, że od początku, i przez cały czas pozostaje w grze nawet o Ligę Mistrzów. Była by to naprawdę ogromna niespodzianka, ale jej wygrana w dzisiejszym spotkaniu już nie. Czy więc gospodarze zdołają dziś pokonać zawodzące Stade de Reims, i przybliżą się do realizacji tego celu? Na transmisję meczu Nicei z Reims zapraszamy Państwa do Eleven.

zwycięstwo Nicei: 1,75______________remis: 3,60______________zwycięstwo Reims: 4,40

O tej samej godzinie rozpocznie się mecz niemieckiej Bundesligi, w którym to Hamburg zmierzy się z Werderem Brema. Będzie on transmitowany w Eurosporcie 2. Jeśli Werder spadłby z ligi, była by to ogromna strata dla całego niemieckiego futbolu. Niestety to całkiem możliwe… Na cztery kolejki przed końcem sezonu goście zajmują pozycję w strefie spadkowej, i tracą dwa punkty do bezpiecznej pozycji. Najlepiej było by pokonać dziś Hamburg. Z tym, że na pewno nie będzie to łatwe zadanie. Zdaniem bukmacherów, to właśnie gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Porażka gości bardzo poważnie ograniczy ich szanse na pozostanie w elicie. Czy więc Hamburg, który sam też walczy o utrzymanie, i jest tego znacznie bliżej, stanie dziś na przeszkodzie Werderu, i zostanie jednym z ich katów? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Hamburgera SV: 2,35______remis: 3,40______zwycięstwo Werderu Brema: 2,80

Natomiast już w Eleven Sports będziemy mieli okazję zobaczyć starcie w hiszpańskiej Primera Division, konkretnie Las Palmas z Espanyolem. Rozpocznie się on o godzinie 21:00, i będzie transmitowany w Eleven Sports. Jedni i drudzy już o nic nie walczą. W ostatnich spotkaniach dodatkowo spisują się dość słabo, i raczej nic nie zapowiada by dzisiaj mogło się coś w tym względzie zmienić. Spodziewamy się więc raczej słabego spotkania, nieobfitującego w wiele bramek i sytuacji strzeleckich. Czy to jednak znaczy, że nie warto go typować? Oczywiście, że warto! Wartości podstawowych kursów przedmeczowych na pojedynek Las Palmas z Espanyolem Barcelona prezentują się więc następująco:

zwycięstwo Las Palmas: 2,15__________remis: 3,15__________zwycięstwo Espanyolu: 3,30

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań piłkarskich razem z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na wszystkie piątkowe mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *