Grany piątek w ligach europejskich

Nie tylko polska liga wznawia dziś swoje rozgrywki. Czynią to także najsilniejsze ligi Starego Kontynentu. Jakie więc spotkania czekają nas dzisiaj, i co na ich temat będą nam mieli do powiedzenia eksperci Totolotka?

Drużyna Monaco ciągle walczy o wicemistrzostwo Francji, i jest już naprawdę blisko realizacji tego celu. Zespół będzie dodatkowo podbudowany nieoczekiwanym zwycięstwem z PSG, i to w Paryżu. Serwisy bukmacherskie nie mają jednak aż takiego przekonania co do tego, która drużyna będzie dzisiaj faworytem do zwycięstwa w tym meczu. To znaczy więcej szans na wygraną przyznaje się oczywiście gospodarzom, ale na ich zwycięstwo przewidziany jest relatywnie duży kurs. Czy więc będzie się opłacało postawić dziś na zwycięstwo drużyny z księstwa i zgarnie się za to sporą wygraną? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Spotkanie AS Monaco z Bordeaux rozpocznie się o godzinie 20:30. Będzie ono transmitowane w Eleven.

zwycięstwo AS Monaco: 1,85__________remis: 3,40__________zwycięstwo Bordeaux: 4,15

Teraz już hiszpańska Primera Division, i mecz: Rayo Vallecano – Gatafe. Transmisję z tego spotkania będzie można oglądać w Eleven Sports. Obydwie drużyny okupują dolne rejony tabeli, i skupiają się na walce o utrzymanie. Będzie ona piekielnie ciężka, gdyż udało im się zdobyć na razie po dwadzieścia osiem punktów, i do bezpiecznej strefy stracą już pięć punktów. Niemal pewne jest, że przynajmniej jeden z tych zespołów pożegna się z hiszpańską ekstraklasą. Może nie będzie to zbyt porywający mecz, ale na pewno taki z kategorii tych o sześć punktów. Przegrany znajdzie się naprawdę ciężkim położeniu. Będzie to Rayo czy Getafe? Według ekspertów Totolotka, większe szanse na zwycięstwo mają piłkarze gospodarzy. A według Was? Początek tego meczu również o godzinie 20:30.

zwycięstwo Rayo Vallecano: 1,85__________remis: 3,60__________zwycięstwo Getafe: 3,85

Na koniec niemiecka Bundesliga, w której czeka nas do typowania prawdziwy hit: Bayer Leverkusen – Wolfsburg. Obie te drużyny walczą o start w europejskich pucharach, zajmując odpowiednio szóste i ósme miejsce w tabeli ligi niemieckiej. Wilki w ostatnich dwóch meczach zanotowały spadek formy. Dlatego faworytem są gospodarze, którzy ostatnimi czasu również grają jakoś nader imponująco. Można zaryzykować stwierdzenie, że zupełnie przeciętnie, lub wręcz słabo. Który zespół zdążył więc wykuć lepszą formę przerwy na reprezentacje, i będzie potrafił zaskoczyć nią swojego dzisiejszego przeciwnika? Początek meczu: Bayer Leverkusen – Wolfsburg, o godzinie 20:30. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo oczywiście w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 1,90______remis: 3,40______zwycięstwo Wolfsburga: 3,80

Typujemy piątkowe mecze piłkarskie w Europie wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na każdy z nich czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *