Czwartkowe mecze ligowe w Totolotku

W czwartek również nie zaznamy odpoczynku od spotkań piłkarskich w najlepszych ligach europejskich. I tak oto czekają nas cztery mecze. Komu z kim przyjdzie się w nich zmierzyć, i co na ich temat będą mieli nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

Arsenal Londyn znów czwarty w Premier League? Kanonierzy ostatnio nieco wyhamowali, i w chwili obecnej po raz kolejny zanosi się na właśnie taki scenariusz. Jeśli nie zdołają pokonać dziś West Bromwich, będą o krok od swojego „ulubionego” miejsca. Jednak są zdecydowanym faworytem do wygranej z West Bromem. Każdy inny rezultat niż wygrana gości, będzie uznany za naprawdę sporą niespodziankę. Czy zdaniem naszych typerów, ma prawo się dzisiaj taka wydarzyć? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym fakcie już niebawem. Początek meczu: Arsenal – West Bromwich, o godzinie 20:45. Spotkanie to będzie transmitowane na żywo w Canal+ Sport.

zwycięstwo Arsenalu: 1,25________remis: 5,50________zwycięstwo West Bromwich: 10,50

Natomiast już w Eleven, od godziny 20:45 będzie można zobaczyć na żywo spotkanie we włoskiej Serie A: AC Milan – Capri. Goście zdołali pokonać ostatnio Genuę, i dzięki temu złapali odrobinę powietrza w kontekście utrzymania w lidze. Na chwilę obecną mają punkt przewagi nad drużynami, które spadają, i jeden mecz w zanadrzu do rozegrania. Jednak nic nie zapowiada, by Capri mogło zdobyć na San Siro choćby jeden punkcik za remis. Czy może jednak nie mamy racji, i goście zdołają nas zawstydzić, i wywalczą dzisiaj jakieś punkty w meczu z faworyzowanym Milanem? A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego pojedynku zdecydowali się umieścić na swych kuponach bukmacherskich na czwartek?

zwycięstwo Milanu: 1,45______________remis: 4,15______________zwycięstwo Capri: 6,75

Teraz hiszpańska Primera Division, w ramach której zostaną rozegrane dwa spotkania. W pierwszym z nich Real Sociedad zmierzy się z Getafe. Królewscy z Sociedad są ostatnio na ustach całej piłkarskiej Hiszpanii. Pokonanie mocarnej Barcelony, to zawsze wielka rzecz. I nie może tego zmienić nawet porażka w następnej kolejce ligowej z przeciętnym przecież Eibarem. Nie dziwi więc fakt, że Real Sociead jest zdecydowanym faworytem bukmacherów do zwycięstwa z Gatafe. Czy gospodarze będą potrafili potwierdzić to na boisku, i zdobędą trzy punkty? Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 20:30.

zwycięstwo Realu Sociedad: 1,55__________remis: 4,05__________zwycięstwo Getafe: 5,50

Natomiast w drugim meczu ligi hiszpańskiej zagrają ze sobą Granada i Levente. To bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. Jeśli gospodarzom uda się wygrać, wydostaną się ze strefy spadkowej, a także odskoczą od Levante na odległość pięciu punktów. Jeśli natomiast będziemy świadkami triumfu Levante, nie ucieknie ono jeszcze z miejsca spadkowego, ale będzie już tylko o punkt za przeciwnikami z bezpiecznej strefy. Wobec powyższych faktów na pewno czeka nas tutaj prawdziwy pojedynek na śmierć i życie. Dla kogo więc rzeczona śmierć, czyli spadek do Segunda Division, a dla kogo wspomniane życie, w więc ocalenie ligowego bytu? Mecz Granady z Levente rozpocznie się o godzinie 21:00. Będzie go można zobaczyć na żywo w Eleven Sports.

zwycięstwo Granady: 1,95____________remis: 3,30____________zwycięstwo Levante: 3,85

Zapraszamy Was do typowania rezultatów czwartkowych spotkań piłkarskich wspólnie z Totolotkiem. Nasza pełna oferta na wszystkie dzisiejsze mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *