AS Roma – Napoli, co typować?

W spotkaniu na szczycie włoskiej Serie A spotkają się dzisiaj Roma i Napoli. Co o tym meczu sądzą eksperci Totolotka S.A., i jakie kursy przygotowali na ten pojedynek?

Spotkanie trzeciej z drugą drużyną ligi włoskiej zapowiada się naprawdę bardzo emocjonująco. Rzymianie zajmują trzecią lokatę w ligowej tabeli, i na cztery mecze przed końcem sezonu tracą do Napoli aż pięć punktów. Sytuacja jest więc jasna- Romę ratuje tylko zwycięstwo! Tylko taki wynik przedłuży jej szansę na wicemistrzostwo Włoch. Każdy inny sprawi, że druga lokata powędruje do Napoli. Oczywiście nawet w przypadku zwycięstwa gości, kiedy ich przewaga wzrosła by do ośmiu punktów, możliwe jest jeszcze odrobinie takiego dystansu, ale żeby się tak stało, Napoli musiało by przegrać już wszystkie swoje mecze, a AS Roma odnieść trzy wygrane. To naprawdę bardzo mało prawdopodobny scenariusz. Dodatkowy smaczek tej rywalizacji jest taki, że jeśli Napoli nie zdobędzie tutaj trzech oczek, to tytuł mistrzowski już teraz powędruje do piłkarzy Juventusu. Jedno jest tutaj pewne- czeka nas dziś prawdziwy szlagier ligi włoskiej! Spodziewamy się w nim sporej ilości bramek, i sytuacji podbramkowych z obu stron. A kto zwycięży? Roma czy Napoli? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Na ten pojedynek zapraszamy Państwa do Eleven! Jego początek już o godzinie 15:00!

zwycięstwo AS Romy: 2,45____________remis: 3,35____________zwycięstwo Napoli: 2,70

Typujemy spotkanie AS Romy z Napoli. Pełną ofertę bukmacherską serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na ten pojedynek można znaleźć tutaj! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *