Wtorkowe spotkania Ligi Mistrzów w zakładach bukmacherskich!

We wtorek odbędą się kolejne spotkania rewanżowe 1/8 Champions League. Naprzeciwko siebie staną  dziś zespoły Ateltico Madryt i PSV Eindhoven, a także Manchesteru City i Dynama Kijów! Co do powiedzenia na temat tych pojedynków mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.?

Po remisie w Holandii, który jest jednak dobrym rezultatem tak naprawdę dla drużyny dzisiejszych gości, chyba nikt nie spodziewa się, by PSV mogło drugi raz sprawić niespodziankę, i powalczyć z silnym Atletico. Każdy inny rezultat niż wygrana i awans Los Colchoneros do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, były odebrany w kategorii naprawdę sporej sensacji. Czy taka ma szansę zaistnieć? PSV do awansu wystarczy nawet bramkowy remis, ale wiadomo, że gospodarze są zdecydowanym faworytem serwisów bukmacherskich do triumfu w tym meczu. Czy także według Was? Starcie Atletico Madryt z PSV Eindhoven będzie transmitowany w Canal+.

zwycięstwo Atletico Madryt: 1,30______remis: 4,80______zwycięstwo PSV Eindhoven: 10,75

Trzy tygodnie temu w Kijowie Dynamo przegrało z Manchesterowi City 1:3. Nikogo nie może dziwić więc fakt, że przed rewanżem to właśnie The Citizens są zdecydowanym faworytem do awansu, jak również do samego zwycięstwa. W składzie gości wystąpił polski napastnik Łukasz Teodorczyk, ale nie zachwycił. Czy Teo również znajdzie się dziś na placu gry od pierwszej minuty? Niezależnie od tego, naprawdę małe szanse daje się Kijowianom na jakikolwiek korzystny rezultat w tym meczu? A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się umieścić na swym kuponie bukmacherskim? Mecz Manchesteru City z Dynamem Kijów będzie można zobaczyć na żywo w N-Sport+.

zwycięstwo Manchesteru City: 1,60______remis: 4,10______zwycięstwo Dynamo Kijów: 5,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania piłkarskiej Ligi Mistrzów! Nasza pełna oferta na rewanżowe spotkania fazy 1/8 czeka już na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *