Typujemy wtorkowe mecze polskiej Ekstraklasy z Totolotkiem!

Wracamy do wspólnego typowania polskiej T-Mobile Ekstraklasy. We wtorek czekają nas w niej cztery spotkania. Każdy z nich zapowiada się naprawdę ciekawie. Jakie więc mecze czekają nas w ten dzień?

Dwa dzisiejsze mecze Ekstraklasy rozpoczną się więc o godzinie 18:00. Pierwszym z nich będzie pojedynek Podbeskidzia Bielsko-Biała z Górnikiem Łęczna. Spotkanie to będzie transmitowane w Eurosporcie 2. Jest to w zasadzie mecz bez większego faworyta do zwycięstwa, przynamniej takie zdanie mają na jego temat serwisy bukmacherskie. Górale będą na pewno podbudowani wyjazdowym zwycięstwem z Wisłą w Krakowie i rozbiciem Lecha Poznań. Dwa zwycięstwa pozwoliły im na awans z ostatniego na trzynaste miejsce w tabeli. Łęczna jest dziewiąta, ale gospodarze dzisiejszego meczu tracą do niej tylko trzy punkty. Czy po dzisiejszym spotkaniu zrównają się więc z nią zdobyczą punktową? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,50__remis: 3,15__zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,75

Źle się dzieje w Wiśle, oj bardzo źle. Biała Gwiazda znalazła się nad przepaścią. Drużynie (już nie Wojciecha Pawłowskiego) zaczęło zaglądać w oczy widmo spadku. Po serii kiepskich rezultatów to niestety coraz bardziej prawdopodobny scenariusz. Na ligowe zwycięstwo Wisła czeka już od siedmiu spotkań. Czy w wyjazdowym starciu z Koroną Kielce ma ono prawo w końcu nadejść? Według bukmacherów jest to mecz bez wyraźnego faworyta do wygranej. A według Was? Jakie zdarzenia z tego spotkania umieściliście na swym kuponie bukmacherskim? Mecz Korony Kielce z Wisłą Kraków będzie transmitowany w Cana+ Sport.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,60_______remis: 3,15_______zwycięstwo Wisły Kraków: 2,65

Zarówno Zagłębie Lubin jak i Lechia Gdańsk marzą o grze w grupie mistrzowskiej, dlatego trzy punkty są dziś dla nich tak niezbędne. Jedni i drudzy prezentują się na wiosnę zupełnie przyzwoicie. Wygląda na to, że zajmą one jedne z ostatnich miejsc w grupie mistrzowskiej, lub też pierwsze w grupie spadkowej. Mamy więc tutaj nadzieję na naprawdę dobrą rywalizację, okraszoną sporą ilością bramek z obu stron. W zespole gości nie zagra zawieszony za kartki- Milos Krasic, ale z całą pewnością będzie go kim zastąpić bez wyraźnego ubytku jakości gry Biało-zielonych. Mecz Zagłębia z Lechią będzie transmitowany w N-Sport+. Jego początek już o godzinie 20:30.

zwycięstwo Zagłębia Lubin: 2,35_______remis: 3,20_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,90

Nienajlepiej wiedzie się też niedawnemu liderowi tabeli. Piast nie potrafi wygrać na wiosnę, nie strzela też wielu bramek. Czy więc mecz z solidnym, ale też bardzo nierównym Śląskiem Wrocław może się okazać dla niego spotkaniem na przełamanie? Grupa Mistrzowska już na pewno mu nie ucieknie, ale jeśli Gliwiczanie dalej będą prezentować taką słabą formę, to jeszcze chwila i odjedzie im nie tylko mistrzostwo Polski, ale i europejskie puchary. Na korzyść gospodarzy przemawia dziś to, że w zespole Śląska nie będzie mógł wystąpić dziś najlepszy ich zawodnik na wiosnę- Tomasz Hołowa, który jest kontuzjowany. A więc Piast Gliwice czy Śląsk Wrocław? Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 20:30.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,10______remis: 3,25______zwycięstwo Śląska Wrocław: 3,45

Zapraszamy Was do typowania rezultatów polskiej Ekstraklasy wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na wtorek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *