Typujemy spotkania play-off PGNiG Superligi!

We wtorek odbędą się kolejne mecze ćwierćfinałowe play-off PGNiG Superligi! Zmierzą się w nich Wisła Płock z Górnikiem Zabrze oraz Vive Kielce z Górnikiem Zabrze! Co o tych pojedynkach sądzą eksperci Totolotka S.A., i jaką przygotowali dla nas ofertę bukmacherską na wspomniane pojedynki?

I tak mecz rzeczony mecz Orlen Wisły Płock z Górnikiem Zabrze rozpocznie się o godzinie 18:00. Niemal tydzień temu Górnik toczył wyrównany bój z Nafciarzami, by jednak ostatecznie przegrać z nimi dwadzieścia dziewięć do trzydziestu dwóch. Czy Zabrzanie są w stanie sprawić ogromną niespodziankę, za jaką z całą pewnością zostało by uznane ich zwycięstwo z Wisłą Płock na wyjeździe? Bardzo wątpliwa sprawa, jednak dopóki piłka w grze… Wbrew pozorom goście mogą przynajmniej spróbować sprawić sensację. Czy są do tego zdolni? Na pewno nie złożą broni, jednak to Płotczanie są według serwisów bukmacherskich zdecydowanymi faworytami do wygranej. Jeśli chodzi o rozkład kursów w Totolotku S.A., to przedstawia się on następująco:

zwycięstwo Orlen Wisły Płock: 1,01____remis: 17,25____zwycięstwo Górnika Zabrze: 16,70

Pół godziny później rozpocznie się spotkanie Vive Kielce z Zagłębiem Lubin. Tutaj sytuacja wydaje się jeszcze bardziej klarowna. Jeśli chodzi o rozgrywki w Polsce, to w teorii nie istnieje siła zdolna pokonać Vive Kielce w meczu u siebie, a w każdym razie na pewno nie jest nią bardzo przeciętne przecież Zagłębie Lubin. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Miedziowi zostali rozgromieni przez mistrzów Polski w stosunku czterdzieści do dwudziestu pięciu. Dziś w Kielcach może być zupełnie podobnie. Oczywiście nie chcemy przekreślać szans gości na wygraną, ale w zakładach bukmacherskich trzeba być przede wszystkim realistą. A realizm podpowiada, że Vive Kielce zanotują dziś pewne zwycięstwo. Czy właśnie tak zakończy się ten mecz? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Vive Kielce: 1,01_______remis: 20,00_______zwycięstwo Zagłębia Lubin: 18,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań PGNiG Superligi! Nasza pełna oferta kursowa na mecze piłki ręcznej czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *