Typujemy sobotnie towarzyskie spotkania reprezentacji!

Towarzyskie mecze reprezentacji są rozgrywane również i w sobotę. O pojedynku Polski z Finlandią piszemy w innym miejscu. A jakie jeszcze ciekawe spotkania nas dziś czekają, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Mecz reprezentacji Austrii i Albanii wypada odnotować choćby z tego względu, że obu reprezentacjom przyjdzie startować w Euro 2016. Jest to naprawdę wielki sukces tak małego państewka, jakim jest Albania. Mali obszarowo, jednak wielcy duchem! Czy Albania potwierdzi te słowa, i okaże się wymagającym rywalem dla faworyzowanej przez bukmacherów Austrii? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek meczu: Austria – Albania, zaplanowano na godzinę 17:30. Przedmeczowe kursy na ten pojedynek w Totolotku mają się następująco:

zwycięstwo Austrii: 1,35_____________remis: 4,30_____________zwycięstwo Albanii: 7,25

Nieco później, bo o godzinie 18:00 rozpocznie się pojedynek Węgrów z Chorwacją. Jedni i drudzy mają za sobą naprawdę udany rok. Która z reprezentacji zechce go pociągnąć, i zwyciężyć również i w tym meczu? Na pewno obie, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że większe szanse na triumf ma zespół gości. Dla polskich kibiców na pewno gratką jest obecność w składzie reprezentacji Węgier kilku zawodników znanych w boisk naszej Ekstraklasy. Czy Nemanja Nikolic, Gergo Lovrencic, Tamas Kadar czy Richard Guzmic zdołają poprowadzić Węgrów do zwycięstwa  w meczu z faworyzowaną Chorwacją? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Węgrów: 3,00___________remis: 3,15___________zwycięstwo Chorwacji: 2,20

Szlagierem sobotnich spotkań towarzyskich jest jednak mecz Niemców z Anglią. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:45. Niemcy w Euro 2016 spotkają się w jednej grupie z Irlandią Północną, Ukrainą i Polską. Rywalem Anglii są natomiast reprezentacje Rosji, Walli, i Słowacji. Dla jednych i dla drugich grupa wydaje się wić stosunkowo łatwa, ale to może być pułapka. W przeszłości już wiele zespołów tak myślało, by potem skończyło się to dla nich tragicznie. Ich wspólny mecz będzie doskonałym przetarciem przed czempionatem we Francji. Dla kogo zakończy się on sukcesem? Według serwisów bukmacherskich, większe szanse na to ma reprezentacja Niemiec. A według naszych typerów?

zwycięstwo Niemców: 1,55____________remis: 3,70____________zwycięstwo Anglii: 5,25

Typujemy sobotnie towarzyskie mecze piłkarskie reprezentacji wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na każdy z nich czeka już na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *