Typujemy piątkowe mecze piłkarskie w Europie

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań piłkarskich rozgrywanych na europejskiej scenie piłkarskiej! Oto więc co ciekawego do obstawiania czeka nas w ten dzień!

Spotkanie Caen z Monaco rozpocznie się o godzinie 20:30. Będzie je można zobaczyć na żywo w Eleven. Kto by się spodziewał przed rozpoczęciem sezonu francuskiej Ligue 1, że drużyną walczącą o Ligę Mistrzów będzie właśnie Caen? A jednak! Rewelacyjna postawa gospodarzy sprawiła, że zajmują oni obecnie czwartą pozycję w ligowej tabeli, i na koniec sezonu mają realną szansę nawet na pozycję numer 2. By się tak jednak stało, trzeba koniecznie pokonywać kolejne drużyny, takie jak Monaco, które to w chwili obecnej zajmuje właśnie drugą pozycję w lidze. Raczej nie będzie to porywające widowisko, jednak o tym wiem już od dawna.. Obydwa zespoły mają o wiele lepszą defensywę niż swoje przednie formacje, ale wcale nie musi być pięknie. We francuskiej Ligue 1 cel uświęca środki. Czy więc Caen będzie potrafiło sprawić niespodziankę, i pokona faworyzowane przez większość ekspertów Monaco?

zwycięstwo Caen: 2,95____________remis: 3,10____________zwycięstwo AS Monaco: 2,40

Już w Eleven Sports, o godzinie 20:45 zapraszamy na rywalizację Romy z Fiorentiną. Będzie to kolejny mecz na szczycie z udziałem zespołu Jakuba Błaszczykowskiego. W ostatniej kolejce włoskiej Serie A goście podzieliła się punktami z wiceliderem z Napoli. Dzięki temu Fiołki mają obecnie właśnie tyle samo punktów co ich dzisiejszy przeciwnik, czyli trzecia w tabeli Roma. Kto będzie na trzecim miejsce w Serie A po tym meczu? Możemy stwierdzić, że w tym przypadku rywalizacja będzie się toczyła o Ligę Mistrzów! Pierwsze miejsce zarezerwowane jest dla kogoś z duetu: Juventus, Napoli. Walka o najniższy stopień podium, który daje prawo gry w Champions League, zapowiada się zatem naprawdę bardzo emocjonująco. A więc Roma czy Fiorentina? Eksperci bukmacherscy optują raczej za Rzymianami. A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego spotkania zdecydowali się umieścić na swoich kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Romy: 2,00____________remis: 3,35____________zwycięstwo Fiorentiny: 3,50

Zapraszamy Was do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich! Cała ich lista czeka na Ciebie tutaj! Nie czekaj, zapoznaj się z nią już teraz i wybierz coś najodpowiedniejszego dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *