Typujemy piątkowe mecze Ekstraklasy!

W polskiej Ekstraklasie zostały do rozegrania już tylko trzy kolejki sezonu zasadniczego. To już naprawdę ostatnia chwila by zacząć zdobywać punkty. Jakie więc spotkania w dwudziestej ósmej kolejce czekają nas w piątek?

Rozpoczynamy spotkaniem Korony Kielce z Piastem Gliwice. Zostanie ono rozegrane o godzinie 18:00. Gospodarze mają jeszcze szansę na zapewnienie sobie w grupie mistrzowskiej Ekstraklasy, ale w tym celu muszą zacząć na nowo wygrywać swoje mecze, a ponadto liczyć, że zespoły które ich wyprzedzają, zatracą nagle swoją skuteczność. Zarówno pierwszy jak i drugi scenariusz jest oczywiście jak najbardziej możliwy, ale trzeba powiedzieć szczerze, że to Piast Gliwice jest faworytem dzisiejszego meczu ze Scyzorykami. Wygląda na to, że Piastunki zdołały powrócić do swojej w miarę zada walącej formy. Wygrali dwa ostatnie spotkania, czym potwierdzili, że pogłoski o swojej słabej formie okazały się przedwczesne, i przesadzone. Czy więc Piastunki będą potrafiły więc wygrać teraz swoje trzecie spotkanie z rzędu? Mecz Korony Kielce z Piastem Gliwice będzie można zobaczyć w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,85_______remis: 3,10_______zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,50

Teraz już wieczorne starcie, w którym zmierzą się ze sobą Wisła Kraków i Jagiellonia Białystok. Zapraszamy na nie do Canal+ Sport. Żółto-czerwoni dzięki wygranej jeden do zera w poprzedniej kolejce z Górnikiem Łęczna, i korzystnych wynikach innych spotkań, wrócili do gry o grupę mistrzowską Ekstraklasy. Na trzy kolejki przed końcem fazy zasadniczej znów wszystko zależy od nich. By podtrzymać tę szansę, należało by jednak pokonać dziś Wisłę Kraków. Wisłę, która jednak ostatnio przełamała swoją serię spotkań bez zwycięstwa. Skoro udało się pokonać Termalikę na wyjeździe, to dlaczego nie można zrobić tego samego z Jagiellonią w meczu u siebie? Według bukmacherów, to Wisła jest faworytem do triumfu w tym pojedynku? Czy przedmeczowe przewidywania się potwierdzą, i Biała Gwiazda odniesie tutaj zwycięstwo? Przekonamy się o tym już niebawem! Spotkanie Wisły z Jagiellonią rozpocznie się o godzinie 20:30.

zwycięstwo Wisły Kraków: 2,20_____remis: 3,10_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 3,40

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej Ekstraklasy. Nasza pełna oferta kursowa na polską ligę czeka już na Ciebie tutaj!

Komentarzy (21)

  1. lukasz

    wisła – jagielonia padnie gol samobójczy kurs 10
    Wisła bedzie atakowac a obrońcom jagi podwinie się noga
    ciagle ataki sprawią zmeczenie i błedy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *