Typujemy niedzielne mecze towarzyskie

W niedzielę już trochę mniej spotkań towarzyskich, nie mniej ciekawie zapowiada się chociażby pojedynek Rumunii z Hiszpanią. A czego ciekawego pod kątem zakładów bukmacherskich czeka nas jeszcze w niedzielę?

Na początek jednak coś egzotycznego, a więc mecz Tajlandii z Koreą Południową. Wydaje się nam, że Korea ma w nim wszelkie argumenty, by rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść. Koreańczycy z Południa dysponują znacznie lepszymi piłkarzami od ich dzisiejszych przeciwników. Przy odpowiednim zaangażowaniu ich największych gwiazd, które występują przecież między innymi w angielskiej Premier League, nie powinno być to aż takie trudne zadanie. Czy tak właśnie będzie, i Korea Południowa będzie potrafiła odprawić dzisiaj reprezentację Tajlandii z przysłowiowym kwitkiem? Początek meczu Tajlandii z Koreą Południową już o godzinie 14:30.

zwycięstwo Tajlandii: 6,25________remis: 3,70________zwycięstwo Korei Południowej: 1,50

Teraz już powracamy do Europy, gdzie w drugim dzisiejszym spotkaniu Rumunia zmierzy się z Hiszpanią. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 20:45. Czy La Roja jest w stanie obronić Mistrzostwo Europy wywalczone cztery lata temu na polsko-ukraińskich boiskach? To przecież w dalszym ciągu nacja piłkarska, która dysponuje wieloma zawodnikami światowego formatu, zdolnymi do wygrania każdego meczu. Jednak chrapkę na triumf w Euro 2016 ma kilka reprezentacji, na czele z Francją, czy Niemcami, ale też właśnie z bardzo mocnymi Hiszpanami. Nie mniej wydaje się, że dzisiejsi ich przeciwnicy- Rumuni, nie powinni stanowić dziś dla niej większej przeszkody, i to nawet pomimo faktu, że swój ostatni mecz przegrali oni czwartego czerwca 2014 roku, czyli aż siedemnaście spotkań temu. Hiszpania nie ma tak imponującego dorobku, jednak chyba nikogo nie dziwi, że to właśnie goście są zdecydowanym faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu. Kursy na ten mecz w Totolotku przedstawiają się więc następująco:

zwycięstwo Rumunii: 5,25___________remis: 3,45___________zwycięstwo Hiszpanii: 1,67

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów towarzyskich spotkań reprezentacji. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź ofertę na niedzielne spotkania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *