Typujemy mecz: Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów!

logo_ekstraklasa_2013_dobre_650

Dwudziestą szóstą kolejkę polskiej Ekstraklasy kończy dzisiejsze spotkanie Pogoni Szczecin z Ruchem Chorzów. czego ciekawego możemy spodziewać się w tym pojedynku, i jak przedstawia się on oczyma ekspertów Totolotka?

W poniedziałek zespół Portowców będzie mógł powalczyć o swoje drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej polskiej ligi. Do Szczecina przyjeżdża dziś bowiem drużyna Ruchu Chorzów, który jest mieszanką doświadczenia i młodości. Obydwa zespoły naprawdę dobrze poczynają sobie w rundzie wiosennej Ekstraklasy. Gospodarze jako jedyni w ligowej stawce nie zaznali jeszcze porażki na wiosnę. Teraz nie będzie im jednak aż tak łatwo utrzymać taki wynik. W zespole Niebieskich naprawdę kapitalną robotę wykonują piłkarze pokroju Mariusza Stępińskiego, Patryka Lipskiego czy Kamila Mazka. A, że Pogoń również ma kim straszyć (Akahoshi, Łukasz Zwoliński, czy Rafał Murawski), to wygląda na to, że dziś w Szczecinie czeka nas naprawdę dobre widowisko piłkarskie! Typujecie je razem z nami w Totolotku? Starcie Pogoni Szczecin z Ruchem Chorzów rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,10______remis: 3,15______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,60

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej Ekstraklasy. Nasza pełna oferta kursowa na mecze Pogoni z Ruchem czeka już na Ciebie tutaj!

Dokładny wynik 1-2 kurs 12,50

Ruch przyjmie rywali na swojej połowie i skutecznym kontratakiem powinien ukąsić 2 razy Pogoń podobnie jak Korona. Liczę tu na szybkiego Mazka. Dla Pogoni powinien coś wypracować Dwalashvili i dać honorowe trafienie Portowcom.

Odpowiedz
  3. Wojciech

Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów-Dokładny wynik 3-1 KURS: 15.50

od 11 spotkań Pogoń nie zasmakowała goryczy porażki, w dzisiejszym meczu również nie przewiduje przegranej, za Pogonią przemawia atut własnego boiska, kibice ( 12 zawodnik ) oraz chęć gry w Pucharach.

typuje 3-1

Odpowiedz
  4. Łukasz

Pogon Szczecin – Ruch Chorzów
    Goście liczba bramek (1,5) TYP: powyżej 1,5 KURS: 3,40
    Pogoń w ostatnich meczch u siebie potrafi tracic dwie bramki nawet z takimi rywalami jak Korona Kielce. Myślę, że Ruch ma potencjał w ataku, aby również strzelić Szczecinianom minimum dwa gole.

Odpowiedz
  5. daniel

1:0 dla pogoni 6.35 kurs

Odpowiedz
  6. Kamil

Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 1:2
    Być może wielu z Was weźmie mnie za bardzo wielkiego optymistą,ale uważam że akurat dzisiaj 3pkt pojadą do Chorzowa.
    Gra Portowcow robi wrażenie,jednak siła Niebieskich tkwi w kolektywie i uważam że akurat oni wyjdą zwycięsko z tego pojedynku

Odpowiedz
  7. darek

Uzupełnieniem 26. kolejki Ekstraklasy będzie konfrontacja Pogoni Szczecin z Ruchem Chorzów. Obie ekipy przystąpią do swojego meczu w trudnym momencie. Gospodarze nie potrafią odnieść ligowego zwycięstwa od trzech spotkań. Natomiast zespół ze Śląska ma za sobą dwie porażki z rzędu.Typuje dokladny wynik 1-2 kurs:12,50.

Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów-Dokładny wynik pierwszej połowy typ: 0-1-5.00

Typuję prowadzenie Ruchu w pierwszej połowie.Gospodarze mają niesamowitą passę bez porażki ale przydarza im się przegrywać do przerwy jak w meczu z Korona [0:2,3:2].Później pewnie
    Pogoń wygra kolejny mecz.

Odpowiedz
  10. Bartosz

Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów DW 2:0, kurs: 8,75

Portowcy w tym sezonie u siebie grają bardzo dobrze. Z Ruchem powinni sobie poradzić, choć Chorzowianie są nieobliczalni. Będzie ciekawy mecz

Odpowiedz
  11. Dariusz

Pogoń – Ruch 0:0 kurs 7,00

Spodziewam się spotkania podobnego do tego jakie zawodnicy Pogoni zagrali z Jagiellonią. Myślę, że oba zespoły nie będą wstanie strzelić bramki.

Odpowiedz
  12. Grzegorz

Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów
    Pierwsza połowa/koniec meczu 1/0 kurs 10

Podejrzewam że król remisów Pogoń szczecin i tym razem podzieli się punktami z przeciwnikiem. Niemal w każdym sezonie w spotkaniach między tymi drużynami pada remis w 1 rundzie Pogoń pokonała na wyjeździe Chorzowian to dziś wypada ten remis, wcześniej jednak Portowcy chcąc przełamać zwycięską niemoc obejma prowadzenie w 1 połowie a mecz ostatecznie zakończy się remisem.

Odpowiedz
  13. Rafał B.

Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów DW 2:1, kurs 9.00.Gospodarze grają rewelacyjnie, Ruch zaś gra nierówno.Dobre mecze przeplata słabszymi.Stawiam na zwycięstwo podopiecznych Czesława Michniewicza.

Odpowiedz
  14. Grażyna

pogoń-ruch Dokładny wynik 1:0 kurs: 6,35
    ruch przegrał dwa ostatnie mecze przez co będzie chciał przerwać niekorzystną serię spotkań bez zdobyczy punktowej, jednak łatwo drużynie trenera fornalika nie będzie, gdyż pogoń rewelacyjnie spisuje się w obecnych rozgrywkach a przed własną publicznością przegrała tylko jeden raz. Ponadto statystyki są niekorzystne dla ruchu, który w jedenastu ostatnich meczy tylko dwa razy wygrał, pięć zremisował i cztery razy przegrał. Dlatego też postawiłam na skromne zwycięstwo pogoni 1:0

Odpowiedz
  15. Adrian

POGOŃ SZCZECIN – RUCH CHORZÓW
    Dokładny wynik 1:1 kurs: 6,50
    pogoń od 3 meczy remisuje a warto zaznaczyć, że od ostatni raz przegrała z lechem poznań a było to 22.11.2015 gdzie w szczecinie przegrała pogoń 2:0. Ponato warto zaznaczyć, że była to jedyna porażka pogoni w meczach przed własną publicznością. Pozostałe mecze kończyły się 6 remisami i 5 wygranymi. Dlatego też w tym meczu najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis 1:1

Odpowiedz
  16. Helena

Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów-Wynik meczu/obie strzelą typ: gosp./tak-4.30

W dzisiejszym meczu typuje zwycięstwo Pogoni i obie drużyny strzelą bramkę .Pogoń 3 ostatnie mecze zremisowała.
    Wcześniej jednak pokonała Koronę 3-2 przegrywając 0-2.
    Ruch przegrał u siebie z Cracovią 2-3 wcześniej prowadząc 2-1.
    Dziś 3 punkty dla gospodarzy i awans w tabeli na 3 miejsce.

Odpowiedz
  17. Mirosław

Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów-Dokładny wynik typ: 1-0-6.35

W meczu Pogoni z Ruchem typuje skromne zwycięstwo gospodarzy.
    Pogoń w przypadku zwycięstwa awansuje na 3 miejsce w tabeli.
    Bilans spotkań pomiędzy obiema drużynami to 4 zwycięstwa Pogoni 5 remisów i 2 wygrane Ruchu.