Typujemy eliminacje Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej

Czwartkowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej zdają się być tylko przygrywką, do tego, co czeka nas tam w piątek i w sobotę. Jednak nie oznacza to, że nie warto typować czwartkowych pojedynków. Wręcz przeciwnie!

Najpierw więc mecz Boliwii z Kolumbią. Zespół gości jest uznawany za jednego z faworytów całej strefy południowoamerykańskiej. Na razie jednak Kolumbia bardzo mocno zawodzi, i zajmuje dopiero siódmą pozycję, czyli jest poza strefą awansu na Mundial. Na ich usprawiedliwienie trzeba jednak dodać, że dotąd mierzyli się z całą czołówką reprezentacji Ameryki Południowej, a więc w Urugwajem, z Argentyną i z Chile. Czy pojedynek z zazwyczaj słabą, i nie inaczej jest w obecnych eliminacjach- reprezentacją Boliwii, okaże się dla nich przełomowy, i sprawi, że na nowo włączą się do rywalizacji o awans na rosyjski Mundial 2018? Przekonamy się o tym dzisiejszego wieczoru. Na spotkanie Boliwii z Kolumbią zapraszamy Was do Eleven. Jego początek o godzinie 21:00.

zwycięstwo Boliwii: 3,15____________remis: 3,10____________zwycięstwo Kolumbii: 2,25

Reprezentacja Ekwadoru dorobiła się naprawdę zdolnej generacji piłkarzy. Na tyle zdolnej, że zdaniem serwisów bukmacherskich, Ekwador jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w spotkaniu z Paragwajem. Gospodarze może nie posiadają w swoich szeregach aż tak wielu piłkarzy światowego formatu, ale stanowią oni przede wszystkim naprawdę świetny kolektyw, co udowadniają w trwających eliminacjach mistrzostw świata. Cztery mecze, i cztery zwycięstwa, w tym z Argentyną, a także z Urugwajem, mają swoją wymowę. Każdy inny wynik, niż zwycięstwo gości, będzie uznawany za naprawdę sporą niespodziankę. Czy zdaniem naszych typerów ma prawo się taka dziś wydarzyć? Mecz Ekwadoru z Paragwajem rozpocznie się o godzinie 22:00. Będzie on transmitowany w Eleven Sports.

zwycięstwo Ekwadoru: 1,45__________remis: 3,85__________zwycięstwo Paragwaju: 7,00

Typujemy spotkania eliminacji Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej razem wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta bukmacherska na każdy z nich czeka już na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *