Typujemy eliminacje do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej!

Rozpoczynamy następną kolejkę kwalifikacji do rosyjskiego Mundialu w Ameryce Południowej. Totolotek zaprasza do typowania każdego ze spotkań, które odbędą się najbliższego wieczoru, a także nocy. Oto więc, co ciekawego czeka nas w ten czas, jeśli chodzi  o aspekt zakładów bukmacherskich!

Całą zabawę rozpoczynamy już o godzinie 22:30 meczem Kolumbii z Ekwadorem! Następnie będziemy mieli jeszcze okazję typować cztery pojedynki. Każdy z nich przedstawiliśmy poniżej, wraz z godziną rozpoczęcia danego meczu, oraz z wartościami kursów, jakie można spotkać w serwisie www.totolotek.pl. W eliminacjach do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej przyjdzie więc zmierzyć się  ze sobą:

Kolumbia – Ekwador (godzina 22:30)

zwycięstwo Kolumbii: 1,65___________remis: 3,60___________zwycięstwo Ekwadoru: 4,95

Urugwaj – Peru (01:00)

zwycięstwo Urugwaju: 1,40_____________remis: 4,45_____________zwycięstwo Peru: 7,75

Argentyna – Boliwia (01:30)

zwycięstwo Argentyny: 1,08___________remis: 8,50___________zwycięstwo Boliwii: 26,00

Wenezuela – Chile (01:30)

zwycięstwo Wenezueli: 3,95____________remis: 3,35____________zwycięstwo Chile: 1,90

Paragwaj – Brazylia (02:45)

zwycięstwo Paragwaju: 3,30___________remis: 3,20___________zwycięstwo Brazylii: 2,15

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Paragwaju z Brazylią. Będzie go można zobaczyć na żywo w Eleven. Transmisję przewidziano również na spotkanie Urugwaju z Peru (również Eleven), a także Argentyny z Boliwią (Eleven Sports). Faworytem do zwycięstwa w tych meczach są drużyny gospodarzy, ale nie od dziś wiadomo, że latynoska piłka kocha niespodzianki. Warto jeszcze wspomnieć, że w Eleven Sports o godzinie 22:30 będzie można zobaczyć na żywo stracie Kolumbii z Ekwadorem. Czy James Rodriguez poprowadzi swoją reprezentację do zwycięstwa?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich graczy do wspólnego typowania rezultatów najbliższych spotkań kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej. Nasza pełna oferta kursowa na wspomniane rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu! Sprawdź ją sam już teraz! https://www.totolotek.pl/zaklady-sportowe?CMP=Kwal.%20M%C5%9A%20(Amer.P%C5%82d.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *