Typujemy czwartkowe mecze towarzyskie reprezentacji

Czwartek na arenie międzynarodowej zapowiada się naprawdę interesująco. Zagrają ze sobą reprezentacje, które awansowały na Euro 2016, jak i te, którym nie udała się ta sztuka, ale były naprawdę blisko. Jakie więc najciekawsze towarzyskie mecze reprezentacyjne czekają nas tego dnia?

Jeden Zlatan Ibrachimovic nie zbawi całej reprezentacji Szwecji- przynajmniej takie zdanie zdają się podzielać bukmacherzy, ustalając kursy przedmeczowe na wyjazdowy pojedynek Trzech Koron z Turcją. Jedna i druga reprezentacja sposobi się do występu w Mistrzostwach Europy 2016, więc dla obu będzie naprawdę ważny sprawdzian. Co wydarzy się więc na boisku? Czy tureccy defensorzy faktycznie znajdą sposób na zatrzymanie Zlatana Ibrachimovicia? Mecz Turcji ze Szwecją rozpocznie się o godzinie 19:45. Kursy na niego w serwisie Totolotka mają się następująco:

zwycięstwo Turcji: 1,85_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Szwecji: 4,15

Piętnaście minut później, a wiec o godzinie 20:00 rozpocznie się spotkanie, w którym zmierzą się z sobą reprezentacje Danii i Islandii. Duński Dynamit był naprawdę blisko awansu na Euro 2016, przegrywając tylko nieznacznie w barażach ze Szwecją. Natomiast reprezentacja Islandii została sprawcą jednej z największych sensacji eliminacji do francuskiego czempionatu, w którym to zajęła drugie miejsce w swojej grupie, eliminując przy tym Holandię. Mimo, że to właśnie goście zagrają na Euro, to reprezentacja Danii uznawana jest przez bukmacherów za faworytów do zwycięstwa w tym pojedynku. A jakie zdanie mają na ten temat nasi typerzy?  Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się umieścić na swoim kuponie bukmacherskim na czwartek?

zwycięstwo Danii: 1,70______________remis: 3,30______________zwycięstwo Islandii: 4,65

Zarówno Walia jak i Irlandia Północna awansowały na Euro 2016. Walijczycy dokonali tej sztuki po raz pierwszy w historii, Irlandczykom z północy udało się pierwszy raz od ponad trzydziestu lat. Nie dziwi więc fakt, że zarówno w jednym jak i w drugim kraju zapanowała ogromna euforia. Walia to nie tylko Gareth Bale, to także kilkunastu piłkarzy występujących na co dzień w Anglii, przeważnie w Premier League. O piłkarzach Irlandii Północnej możemy powiedzieć podobnie, z tym, że większość ich nie gra jednak w najwyższej klasie rozgrywkowej, a w Championship, lub nawet niżej. Nie dziwi więc, że to właśnie gospodarzom przyznaje się więcej szans na odniesienie zwycięstwa w tym meczu. Początek spotkania Walii z Irlandią Północną o godzinie 20:45.

zwycięstwo Walii: 2,25_________remis: 2,95_________zwycięstwo Irlandii Północnej: 3,20

Na koniec absolutny hit czwartkowych spotkań towarzyskich, a więc oczywiście pojedynek Włochów z Hiszpanią. Rozpocznie się on również o godzinie 20:45. Nie ma sensu pisać, że będzie to rewanż za jakiś finał czy jedno ze spotkań, gdyż w ostatnich latach reprezentacje te rywalizowały z sobą tak wiele razy, że można się już w tym wszystkim pogubić. W każdym razie mamy nadzieję na naprawdę dobre spotkanie piłkarskie. Klasa piłkarska zawodników z obu reprezentacji pozwala sądzić, że właśnie tak będzie! Typujecie ten pojedynek razem z nami w Totolotku?

zwycięstwo Włochów: 2,95___________remis: 3,00___________zwycięstwo Hiszpanii: 2,35

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania czwartkowych meczów towarzyskich reprezentacji! Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie mecze czeka już na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *