Totolotek Bonus King

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do skorzystania ze swojej oferty bonusowej. Zobacz, co przygotowaliśmy na najbliższe dni!

Poniedziałek – Podwyższenie wygranej o 5% na kuponie

Postaw w poniedziałek kupon z minimalnym kursem 4,00, zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem polskiej Ekstraklasy, i zwiększ swoją wygraną aż o 5%!

Wtorek – AKO Liga Mistrzów

Postaw we wtorek kupon z trzema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem piłkarskiej Ligi Mistrzów, i odbierz bonus 10% od wniesionej stawki, aż do kwoty 40 złotych.

Środa – 3% więcej za LM

Postaw we środę kupon z minimalnym kursem 4,00 zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem piłkarskiej Ligi Mistrzów, i zwiększ swoją wygraną aż o 3%!

Czwartek – AKO Liga Europy

Postaw we czwartek kupon z trzema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem piłkarskiej Ligi Europy, i odbierz bonus 10% od wniesionej stawki, aż do kwoty 40 złotych.

I to już wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że chętnie skorzystacie z bonusów bukmacherskich Totolotka S.A.. Więcej o nich możecie znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *