Środowe mecze towarzyskie w Totolotku

W środę swoje spotkania towarzyskie nie rozegra tylko Biało-czerwoni, ale i jeszcze kilka reprezentacji europejskich. Jakie więc pojedynki czekają nas więc w tym dzień, i co na ich temat sądzą eksperci Totolotka?

Najwcześniej więc, bo już o godzinie 18:00, czeka nas mecz: Chorwacja – Izrael. Jeśli Chorwaci zagrają w nim tak jak zawsze, czyli po prostu widowiskowo, i bardzo skutecznie, to nie powinni mieć większych kłopotów z pokonaniem reprezentacji Izraela. Szczególnie, że goście nie należy do najsilniejszych zespołów w europie. Owszem, walczyli dzielnie o udział w finałowym turnieju Euro 2016, jednak w konsekwencji przegrali te eliminacje, zajmując w nich dopiero czwarte miejsce. Natomiast Chorwacja doznała w eliminacjach tylko jednej porażki, straciła tylko pięć bramek, nie dała się pokonać między innymi Włochom, a to naprawdę o czymś świadczy.

zwycięstwo Chorwacji: 1,30____________remis: 4,35____________zwycięstwo Izraela: 8,75

Teraz mecz Słowenii z Macedonią. Został on zaplanowany również na godzinę 18:00. Zespół gospodarzy przegrał baraże do Euro 2016, w których to okazał się gorszy od reprezentacji Ukrainy, i teraz może się skupić na budowie nowej- silniejszej reprezentacji. W pierwszym meczu podczas tej budowy, przyjdzie im się zmierzyć w Macedonią. W teorii Słoweńcy są zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji. A co na to praktyka? Czy Macedończycy będą potrafili sprawić niespodziankę, i uzyskać dobry wynik?

zwycięstwo Słowenii: 1,45___________remis: 3,85___________zwycięstwo Macedonii: 7,00

Teraz mecz reprezentacji, której udało się awansować na Euro, a więc Rumunii, która za przeciwnika będzie miała niezbyt wymagającą Litwę. Kadra Rumunii to może jeszcze nie tacy wielcy zawodnicy jak Gheorghe Hagi, i spółka, którzy przecież jeszcze tak niedawno czarowali w Mistrzostwach Świata, jednak tacy piłkarze jak Vlad Chiriches, Bogdan Stancu, czy Ciprian Tatarusanu- udowadniają, że także dają radę!. Czy będą oni potrafili choć w najmniejszym stopniu nawiązać do swoich wielkich poprzedników? Początek meczu: Rumunia – Litwa, o godzinie 19:00.

zwycięstwo Rumunii: 1,35_____________remis: 4,25_____________zwycięstwo Litwy: 8,75

I jeszcze mecz Gibraltaru z Liechtensteinem. Nasi niedawni rywale w eliminacjach do Euro 2016, reprezentacja Gibraltaru nie jest faworytem tego spotkania, ale na naprawdę ogromną szansę na zanotowanie swojego drugiego zwycięstwa w historii. Liechtenstein nie jest przecież piłkarską potęgą. Konia z rzędem temu, kto potrafi wymienić chociaż jednego ich zawodnika. Dodatkowo Gibraltar gra u siebie, więc jego szanse jeszcze rosną. Czy będzie potrafił je wykorzystać? Początek rywalizacji Gibraltaru z Liechtensteinem o godzinie 20:00.

zwycięstwo Gibraltaru: 4,05________remis: 3,55________zwycięstwo Liechtensteinu: 1,75

Typujemy towarzyskie spotkanie reprezentacyjne wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Nasza pełna oferta bukmacherska na opisywane przez nas pojedynki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *