Sobotnie mecze piłkarskie w Europie, co typować?

Jeśli chodzi o sobotnie mecze na Starym Kontynencie, to naszym zdaniem najciekawiej powinno być w Anglii i we Włoszech, i tymi też ligami zajmiemy się w naszej bukmacherskiej zapowiedzi piłkarskiej soboty!

Sobotnie granie w ligach europejskich rozpoczynamy więc jak zwykle meczem angielskiej Premier League, gdzie już tradycją stało się, że godzinie 13:45 czekają nas naprawdę interesujące widowiska. Nie inaczej będzie i dziś, gdyż o tym godzinie zmierzą się z sobą Everton i Arsenal Londyn! The Toffes nie mają już raczej szans na wysokie miejsce w tabeli ligi angielskiej. A Arsenal? No cóż, wygląda na to, że znów zostaje mu walka o trzecią pozycję w lidze, i niewykluczone, że znów zajmie swoje kultowe miejsce numer 4, gdyż czeka go rywalizacja z lepszą drużyną, jaką z pewnością jest Manchester City. Nie mniej wydaje się, że Kanonierzy mogą dziś podjąć skuteczną walkę z Evertonem, i pokusić się nawet o pokonanie tego rywala. Czy będzie tak w istocie?

zwycięstwo Evertonu: 2,60________remis: 3,40________zwycięstwo Arsenalu Londyn: 2,55

Zostajemy w angielskiej Premier League, gdzie naprawdę interesująco wygląda kolejny dzisiejszy mecz, a więc starcie Chelsea z West Hamem. Na transmisję z tego meczu zapraszamy Was do Canal+ Sport. Jeśli The Blues nie zdobędą kompletu punktów w meczu z Młotami z West Hamu, będą mogli już w zasadzie pożegnać się z występami w europejskich pucharach w następnym sezonie. Chelsea pod wodzą Hiddikna i tak notuje naprawdę brawurową pogoń za czołówką tabeli Premier League, jednak ostatnio przytrafił się jej pechowy remis ze Stoke. Czy w starciu z naprawdę dobrze radzącym sobie w tym sezonie West Hamem, gospodarze będą więc potrafili zgarnąć komplet punktów?

zwycięstwo Chelsea: 1,70___________remis: 3,65___________zwycięstwo West Hamu: 4,45

Ani jeden klub włoskiej Serie A nie weźmie udział w fazie ćwierćfinałowej Champions League czy też Ligi Europejskiej. Poprzednio taka sytuacja miała miejsce w sezonie 2000/2001, a zatem aż 15 lat temu. Czy to znaczy, że Serie A się skończyła? Absolutnie nie! Hitem soboty we Włoszech jest starcie AS Romy z Interem Mediolan! Będzie je można obejrzeć w Eleven Sports. Obydwa zespoły walczą o trzecie miejsce na koniec sezonu ligi włoskiej. Ewentualne zwycięstwo w bezpośrednim meczu, okaże się bardzo pomocne w realizacji osiągnięcia tego celu. Szczególnie odnosi się to do Rzymian, którzy w przypadku zwycięstwa zwiększą przewagę nad Interem aż do ośmiu punktów, i będą mogli pomyśleć wtedy nawet nad szturmowaniem pozycji ligowej numer dwa. Początek meczu: Roma – Inter, o godzinie 20:45.

zwycięstwo AS Romy: 1,70________remis: 3,60________zwycięstwo Interu Mediolan: 4,85

Typujemy spotkania piłkarskie w ligach Starego Kontynentu wspólnie razem z Totolotkiem S.A.. Zobacz naszą pełną ofertę bukmacherską na sobotę! Czeka już ona na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *