Sobota w polskiej Ekstraklasie

Sobotnie mecze Ekstraklasy prezentują się naprawdę ciekawie! Pojedynkiem dnia jest oczywiście starcie Lecha Poznań z Legią Warszawa. A co jeszcze ciekawego czeka nas w ten dzień, i co do powiedzenia na temat dzisiejszych spotkań mają dla nas eksperci Totolotka?

Sobotnie granie w Ekstraklasie rozpoczynamy więc meczem Podbeskidzia Bielsko-Biała z Górnikiem Zabrze. Porażką w praktycznie starciu z Piastem, Górale mocno ograniczyli swoje szansę na zakwalifikowanie się do grupy mistrzowskiej. By znów mieć jeszcze nadzieję na zakończenie rywalizacji w górnej ósemce, konieczne jest pokonanie dziś drużyny Górnika Zabrze. Górnika, który naprawdę  rozpaczliwie szuka ekstraklasowych punktów, bo  jak wiadomo, tylko one zapewnią mu ligowy byt, a jak na razie, mimo całkiem niezłej gry, jest ich przecież o wiele za mało. Czy więc w wyjazdowym meczu z Podbeskidziem, zespołowi z Zabrza uda się z końcu odnieść tak bardzo potrzebne, i wyczekiwane przez wszystkich zwycięstwo? Spotkanie w Bielsku rozpocznie się o godzinie 15:30. Będzie ono transmitowane na żywo w N-Sport+.

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,20__remis: 3,10__zwycięstwo Górnika Zabrze: 3,40

Teraz już Wrocław i mecz tamtejszego Śląska z Ruchem Chorzów. Początek tego meczu zaplanowano na godzinie 18:00. Będzie go można obejrzeć na żywo w Canal+ Sport. Śląsk w teorii ma jeszcze szansę na awans do grupy mistrzowskiej, ale bądźmy szczerzy- musiał by się zdarzyć naprawdę prawdziwy cud, by tak się stało. Cud (chociaż już mniejszy), musiałby się też zdarzyć, by Ruch Chorzów nie zdołał obronić swojej pozycji w czołowej ósemce Ekstraklasy. Niebiescy nie są co prawda faworytami bukmacherów do zwycięstwa we Wrocławiu, ale przy odrobinie wysiłku, śmiało mogą powalczyć dziś o pełną pulę, sądząc po formie zespołu z Wrocławia- nawet powinni to zrobić. Czy im się uda? Dowiemy się tego już wkrótce. Zapraszamy do typowania tego meczu razem z nami!

zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,20______remis: 3,10______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,40

Dla Lecha Poznań starcie z Legią Warszawa to hit ligowy, którego wynik jednak niczego dla nich w lidze nie rozwiąże. Strata punktowa dla mistrzów Polski do Legii jest naprawdę bardzo duża, i nawet nawet wygrana nie zmieni ich sytuacji w walce o obronę trofeum. Legioniści walczą, aby sezon zasadniczy zakończyć na pierwszym miejscu. Kolejorz też ma już raczej zapewnione miejsce w grupie mistrzowskiej, a więc nawet porażka nie będzie tu dla nich zbyt dotkliwa. Jednak prestiż tego spotkania determinuje to, że zarówno jedni jak i drudzy z całą pewnością będą powalczą tutaj o zwycięstwo! No więc Lech Poznań czy Legia Warszawa? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek tego meczu o godzinie 20:30. Starcie Lecha z Legią będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Lecha Poznań: 3,00_______remis: 3,20_______zwycięstwo Legii Warszawa: 2,40

Zapraszamy Was do typowania rezultatów spotkań polskiej Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie sobotnie mecze czeka już na Państwa tutaj!

Komentarzy (22)

  1. Sebastian

    Lech-Legia

    Różnica bramkowa gośc.3+ kurs 10,00

    Stawiam dziś na Legię, która będzie chciała pokazać że rządzi w Polsce. Liczę na pełne zaangażowanie na boisku przez 90 minut i wysoki końcowy wynik. Lech po stracie bramki powinien się otworzyć co będzie sprzyjało kolejnym bramkom dla Legii. Liczę na Kucharczyka i jego rajdy.

  2. Rafał

    Lech – Legia typ 0:0 kurs 8,0. Klasyk polskiej Ekstraklasy rozczaruje. Będzie to mecz walki. nie zobaczymy w nim goli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *