Puchar Polski w piłkarskich zakładach bukmacherskich

W pierwszym półfinale piłkarskiego Pucharu Polski Lech Poznań pokonał wczoraj Zagłębie Sosnowiec 1:0. Dziś w drugim pojedynku 1/2 finału Legia Warszawa zmierzy się z zespołem Zawiszy Bydgoszcz! Co o tym meczu sądzą eksperci Totolotka S.A., i jaką przygotowali ofertę kursową dla swoich typujących?

Spotkanie Legii Warszawa z Zawiszą Bydgoszcz rozpocznie się o godzinie 18:30. Będzie je można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport. Piłkarzom pierwszoligowego Zawiszy przyjdzie się więc zmierzyć z siedemnastokrotnym zdobywcą tego trofeum. Zawisza w zgodnej opinii ekspertów bukmacherskich nie ma czego szukać na Łazienkowskiej. Czy aby jednak na pewno? To przecież to pucharowa drużyna, która w ostatnich latach rokrocznie zachodzi bardzo wysoko w rozgrywkach Pucharu Polski, a w sezonie 2013/14 zdobył przecież nawet główne trofeum, i teraz marzy im się powtórka. Podopieczni trenera Zbigniewa Smółki jadą więc do stolicy powalczyć o jak najlepszy wynik, i wbrew wszelkim pozorom wcale nie są w tym starciu bez szans! Czy Zawisza będzie potrafił sprawić niespodziankę, i wywieźć z Warszawy korzystny rezultat? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,40_____remis: 4,55_____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 6,75

Typujemy wspólnie rezultat spotkania: Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz, wspólnie z Totolotkiem S.A.. Nasza pełna oferta bukmacherska na ten pojedynek czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *