Poniedziałkowe mecze piłkarskie w Totolotku

Piłkarski poniedziałek w najsilniejszych ligach europejskich prezentuje się ciekawie, głównie z powodu spotkania, które czeka nas w lidze angielskiej. Co więc interesującego wydarzy się dzisiaj, i jakie zdanie na temat tych pojedynków mają dla nas eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

I tak rozpoczynamy więc spotkaniem Granady z Espanyolem Barcelona. Jego początek o godzinie 20:30. Papużki przestały się już liczyć w walce o europejskie puchary. W tej chwili bliżej im punktowo do spadku w ligi. Zespół Granady natomiast ciągle rozpaczliwie bije się o to utrzymanie. Na razie zajmuje osiemnastą pozycję, jednak w przypadku zwycięstwa może się wydostać ze strefy spadkowej. Czy Granadzie uda się ta sztuka? Gospodarze są faworytem serwisów bukmacherskich do zwycięstwa z Espanyolem, ale na pewno nikt nie da im punktów za darmo. Będą musieli stoczyć kolejny ciężki bój. Który zespół będzie potrafił wyjść dziś z niego zwycięsko? Stracie Granady z Espanyolem Barcelona będzie można zobaczyć w Eleven.

zwycięstwo Granady: 2,15_______remis: 3,25_______zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 3,35

Już w Canal+ Sport będzie transmitowane spotkanie angielskiej Premier League: Leicester City – Newcastle United. Będzie ono interesujące co najmniej z kilku powodów. Po pierwsze będziemy mieli okazję się przekonać czy Lisy utrzymają bezpieczną przewagę nad grupą pościgową, i przybliżą się tym samym do mistrzostwa Anglii, które jest już dla nich naprawdę na wyciągnięcie ręki. Po drugie- w drużynie Srok debiut na ławce trenerskiej zaliczy dziś Rafael Benitez. Słynny Hiszpan dostał bardzo prosto sprecyzowany cel- utrzymać Newcastle w stawce zespołów Premier League. Wygląda na to, że nie mógł mieć trudniejszego meczu na debiut. Czy jednak Newcastle pod jego wodzą zacznie w końcu punktować? Pokonanie drużyny Claudio Ranieriego jest w tym sezonie rzeczą naprawdę trudną, ale nie jest niemożliwe! A więc Leicester czy Newcastle? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek tego meczu już o godzinie 21:00.

zwycięstwo Leicesteru City: 1,55________remis: 4,00________zwycięstwo Newcastle: 5,25

Zapraszamy Was do typowania rezulatatów poniedziałkowych spotkań piłkarskich wspólnie z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na wszystkie pojedynki rozgrywane w ten dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *